Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Rany i zranienia serca. Modlitwa uwalniająca

W ciągu jednego dnia znajomą zraniły dwie różne panie. Przeorały jej serce fizyczne oraz płaszcz czakrowy. Pierwsza słowem i energiami zaatakowała, stojąca w fizycznej bliskości kadrowa. Drugi atak przyszedł po chwili, ze strony duszy osoby mieszkającej w sąsiedniej miejscowości. Uraz sięgnął, aż do fizycznych komórek mięśnia sercowego.
Rany serca, czakry serca i płaszcza czakrowego to temat rzeka. Przy całkowicie zdrowym fizycznym sercu, dotknęły mnie kiedyś wszystkie chyba możliwe problemy. Co jakiś czas pojawiała się w moim życiu osoba, której nie podobały się jakieś moje idee i niezadowolenie wyrażano atakiem właśnie na serce. Dałoby się opisać nawet w formie książki.
Zastanowiło mnie, że podobne ataki mogą mieć na celu usunięcie ofiary z tego świata. Można być zeźlonym na kogoś, lecz atak na serce znamionuje obciążenia satanistyczne sprawcy i uleganie wpływom astralnym.
Atak bywa przeprowadzany na poziome dusz, jak w przypadku wspomnianej na początku kadrowej, patrzącej ofierze prosto w oczy,a w astralu raniącej boleśnie. Atak był słowny, ale znajoma poszła ze skutkami do lekarza oraz uzdrowiciela. Kadrowa nie machała rękami, nie robiła gestów tylko z poziomu astralu jej dusza rozerwała jakoś struktury komórkowe.
Osobnym tematem są noże, miecze, strzałki wbite kiedyś w ciało fizyczne. Należy je wszystkie usunąć, jeśli są teraz widoczne w energiach i UZDROWIĆ rany.

Tekst jest ważny w procesie otwierania i uzdrawiania każdego serca. Z poprzednich wcieleń nasze dusze mogły przynieść niezabliźnione jeszcze rany, a nawet wbite ostre przedmioty. Oczywiście wizyta u lekarza i USG nie ujawnią co zostało wbite, jaki jest obszar zranienia. Pomocna będzie osoba sensytywna- jasnowidz.
Dobrze jest pracować z obszerną całością tekstu, nagraną w formie powtórzeń. W niektórych przypadkach, jako reakcja wtórna może być odczuwalny ból mięśnia sercowego lub czakry serca położonej na środku klatki piersiowej. Tak mogą pokazać się nie tylko obecne ale też bardzo dawne rany i blizny. Pamiętamy również o tym, że czakra serca składa się z 2 części; przedniej i tylnej za plecami. Link
Warto z tekstem zaprzyjaźnić się przy własnych wzorcach Dorosłego Dziecka Alkoholika (DDA). Dobry będzie dla pracujących z niezadowolonymi, agresywnymi ludźmi.

Proszę Boże otwórz teraz moje serce. Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że Światłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie skaleczenia i rany mojego serca fizycznego, meridianu serca, obu czakramów serca, grasicy, kanału czakrowego i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że Światłością wypełniłeś Światłością, zdrowiem i miłością wszystkie skaleczenia i rany mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, meridianu serca, grasicy, kanału czakrowego i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że Światłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie szarpane, ukłute, cięte i energetyczne rany mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, grasicy, meridianu serca i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że Światłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie energetyczne oraz fizyczne skaleczenia i rany mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, meridianu serca, grasicy i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że Światłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie energetyczne oraz fizyczne skaleczenia i rany mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, grasicy i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Światłości, za uzdrowienie, za odwrócenie wszystkich skutków wszystkich zadanych mi; szarpanych, wkłutych, ciętych i energetycznych ran mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, grasicy, meridianu serca, kanału czakrowego oraz płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Światłości, za pełną i całkowitą ochronę przed istotami chętnymi do ranienia mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, grasicy, kanału czakrowego i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że Światłością uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie energetyczne oraz fizyczne skaleczenia i rany atomów, komórek oraz części składowych mojego serca fizycznego, obu czakramów serca, meridianu serca, grasicy i płaszczy czakrowych czakry serca.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie skaleczenia i rany mojego serca fizycznego, jakie miałem w obszarach Prawego przedsionka, Komory lewej, Komory prawej, Żyły głównej dolnej, Zastawki trójdzielnej. Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie skaleczenia i rany mojego serca fizycznego, jakie miałem w obszarach Zastawki pnia płucnego, Żyły płucnej dolnej, Zastawki mitralnej oraz Zastawki aortalnej. Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że uzdrowiłeś, wyleczyłeś, zasklepiłeś wszystkie skaleczenia i rany mojego serca fizycznego, jakie miałem w obszarach Lewego przedsionka, Żyły głównej górnej, w Łuku aorty i w Lewej tętnicy płucnej.
Przebaczyłem wszystkim, którzy zranili fizycznie lub energetycznie moje serce fizyczne, czakramy serca, grasicę, meridian serca i płaszcz czakrowy czakry serca lub meridian serca.
Zwróciłem wolność wszystkim, którzy zranili fizycznie lub energetycznie moje serce fizyczne, czakramy serca, grasicę, meridian serca i płaszcz czakrowy czakry serca lub meridian serca. Powierzyłem Bogu siebie oraz wszystkich, którzy zranili fizycznie lub energetycznie moje serce fizyczne, czakramy serca, grasicę, meridian serca i płaszcz czakrowy czakry serca lub meridian serca.
Przepraszam wszystkich, których zraniłem fizycznie lub energetycznie w serce fizyczne, czakramy serca, grasicę, meridian serca i płaszcz czakrowy czakry serca lub meridian serca. Proszę Boże ulecz wszystkie rany serca, czakramów, kanałów serca, płaszczy i meridianów serca, które bliźnim zadałem ja lub moja nieśmiertelna dusza. Fragmenty

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Sztuka dokonywania cudów
David Spangler
Radykalne wybaczanie
Colin Tipping