Największy kupiec świata - Og Mandino

Największy kupiec świata

Nasza cena: 20,84 zł  (cena rynkowa: 22,58 zł, oszczędzasz 8% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Motywacja

Może Cię również zainteresuje

Opis

Największy kupiec świata, opowieść o potędze zasad przekazywanych przez tradycyjną mądrość. Zostały one spisane na dziesięciu starożytnych pergaminach. Zapoznając się z nimi i korzystając z ich mądrości bohater osiąga bogactwo i szczęście, szacunek i lojalność otoczenia, spokój wewnętrzny i poczucie spełnienia w życiu. Zostaje największym kupcem świata.

Og Madino zaprasza Cię, Czytelniku, do wysłuchania opowieści o Hafidzie, największym kupcu świata, którego kupiecka kariera rozpoczęła się niefortunnie dwa tysiące lat temu w Betlejem. Zaprasza Cię także do zapoznania się z treścią owych pergaminów o tak potężnym przesłaniu. A gdy już przeczytasz, ma nadzieję, że polecisz tę książkę swoim dzieciom i swoim bliskim oraz wszystkim, którym dobrze życzysz.

Og Madino należy do grona najpopularniejszych współczesnych pisarzy amerykańskich. Jest autorem piętnastu książek zaliczanych do nurtu tzw. literatury inspiracyjnej. Są to książki o ludzkiej godności, o wartościach, które wyznaczają sens życia , o przyjaźni i miłości , o sposobach osiągania zamierzonych celów. Zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków, a ich łączny nakład przekroczył 25 milionów sprzedanych egzemplarzy.

  • Liczba stron: 128
  • Oprawa: broszurowa
  • Rozmiar: 125 x 195
  • Numer ISBN: 83-87025-58-5

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane