Inteligencja duchowa - Khalil A. Khavari

Inteligencja duchowa

Nasza cena: 27,93 zł  (cena rynkowa: 30,45 zł, oszczędzasz 8% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Rozwój duchowy

Może Cię również zainteresuje

Opis

Khalil A. Khavari, emerytowany profesor psychologii, jest autorem ponad stu publikacji poświęconych głównie zagadnieniom małżeństwa i rodziny, rozwiązywania konfliktów, duchowości i religii. Prowadził wykłady i warsztaty w całej Ameryce Północnej oraz za granicą.

Inteligencja duchowa jest trzecim, niematerialnym wymiarem naszego istnienia, równie ważnym – a może nawet ważniejszym? – jak inteligencja racjonalna, znana uczonym od wieków, i inteligencja emocjonalna, odkryta z takim entuzjazmem kilka lat temu.
Książka ta jest swoistym poradnikiem, który ma nam pomóc opanować sztukę szczęśiwego życia. Szczęście bowiem nie zależy od tego, co oferuje nam świat zewnętrzny, lecz jest cenną umiejętnością , którą warto rozwijać i pielęgnować. Narzędziem pomocnym w tym procesie jest właśnie nasza inteligencja duchowa.

Autor stawia przed nami wielkie wyzwanie: zharmonizujmy energie tych trzech rodzajów inteligencji – odkryje nam to nową perspektywę piękna i wartości tego doświadczenia, jakim jest nasze życie.

  • Liczba stron: 432
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Rozmiar: 13x20 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-15-1
  • Rok wydania: 2002

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane