Droga do miłości. Gdy szukasz miłości, wiedz, że to ona cię szuka - Deepak Chopra

Droga do miłości. Gdy szukasz miłości, wiedz, że to ona cię szuka

Nasza cena: 33,60 zł  (cena rynkowa: 36,75 zł, oszczędzasz 9% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Związki i rodzina

Może Cię również zainteresuje

Opis

W książce “Droga do miłości” Deepak Chopra ukazuje, jak spełnić pragnienie miłości, obecne w sercu każdego człowieka, sięgając do potężnego jej źródła, kryjącego się w duchowości. Gdy przywrócimy miłości jej duchowy wymiar, możemy przekształcić swoje życie i związki, przepełniając każdy dzień głębią i znaczeniem, atmosferą namiętności i romantyzmu.

Łącząc współczesną rzeczywistość z dawną mądrością Wschodu, Autor prowadzi nas przez siedem etapów dochodzenia do pełnej, najwyższej miłości. Przytacza przykłady z własnej praktyki terapeutycznej by pokazać jak sami stawiamy sobie przeszkody na drodze do szczęścia, a następnie poprzez specjalnie dobrane ćwiczenia uczy pokonywania tych przeszkód.

Książka ma niezwykle praktyczny charakter, choć przejawia wszystkie cechy pisarstwa, jakie znamy z innych dzieł tego Autora: zakorzenienie w mądrości Wschodu, refleksja filozoficzna i naukowe podejście badawcze.

  • Liczba stron: 394
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-56-9
  • Rok wydania: 2006

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Inspirujaca
Autor: Jasna (Edynburg) - 14 sierpnia 2006
Niedawno czytalam te ksiazke w angielskim oryginale i zachwycila mnie swoja prostota. Wg Deepaka budowanie zwiazku to po pierwsze uzdrowienie swego wnetrza i nawiazanie czystego kontaktu z wlasnym Wyzszym Ja. Ten wlasnie zwiazek czlowieka z wlasna Jaznia powinien stac u podstaw kazdej innej relacji.
Polecam :)

Ostatnio oglądane