Jak nawiązać kontakt z aniołami - Iwona Porożyńska

Jak nawiązać kontakt z aniołami

Nasza cena: 9,00 zł  (cena rynkowa: 29,80 zł, oszczędzasz 70% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Anioły

Może Cię również zainteresuje

Opis

Zazwyczaj wyobrażamy sobie anioły jako pucułowate dzieci ze skrzydełkami zapominając, że to potężne istoty, nasi sprzymierzeńcy w walce z trudami dnia codziennego.

Nawiązanie bliskiego kontaktu i doświadczenie obecności wezwanego do siebie anioła, wymaga Twojego otwarcia na wszystko co ponadzmysłowe, mistyczne, spirytualne, boskie. Można to uczynić poprzez modlitwę lub medytacje, krok po kroku zagłębiając się w anielską krainę szczęśliwości.

Dzięki tej książce możesz nauczyć się, jak świadomie, bez lęku nawiązać kontakt z aniołami. Dowiesz się również, o co prosić konkretnego anioła. Pomogą Ci one budować udane związki z innymi ludźmi, rozwiązywać problemy i odnosić sukcesy w życiu.

Pozwól się prowadzić i inspirować...

  • Liczba stron: 248
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-7377-175-1
  • Rok wydania: 2005

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Wspaniała książka, treści w niej zawarte są bardzo mądre.
Autor: Elżbieta Zalewska - 1 sierpnia 2013
Kupiłam tą książkę w 2004 r. w bardzo często do niej wracam, całość jest napisana ze znawstwem rzeczy, beż wymyślania, żeby przyciągnąć ewentualnego czytelnika. Mnie się poza treścią książki, zawartą w niej mądrością, najbardziej podobają wiersze pispisane konkretnym nadawcą i odbiorcą. Lekkie, piękne. Pozdrawiam serdecznie Panią Porożyńską i dziękuję za wspaniałą książkę.

Ostatnio oglądane