Energia pieniędzy - Stuart Wilde

Energia pieniędzy

Nasza cena: 22,58 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Prosperująca świadomość

Może Cię również zainteresuje

Opis

Pieniądz nie jest niczym innym jak formą myślową i od nas zależy, jaki nadamy jej kształt i znaczenie, a zatem, czy będziemy bogaci, czy nie – taka jest podstawowa teza kolejnej książki Stuarta Wilde’a.

W świecie fizycznym nie można żyć bez pieniędzy i bez pieniędzy człowiek nie może być wolny. Ale zdobywanie pieniędzy to tylko gra z samym sobą. To, jak gramy, decyduje o jakości naszego życia i określa zakres naszej wolności. Przede wszystkim musimy zmienić naszą świadomość – otaczajmy się bogactwem i luksusem, obracajmy się wśród ludzi bogatych i zacznijmy myśleć jak bogacze, pozbywając się naszych emocjonalnych ograniczeń związanych z pieniędzmi. Obudźmy w sobie świadomość dostatku, poczucie własnej wartości i akceptacji siebie, a potem zgodnie z tym nowym sposobem myślenia zacznijmy działać – zawsze postrzegając pieniądze jako energię, a nie symbol przetrwania.

Ilustrując swoje tezy sugestywnymi, często zabawnymi przykładami, autor wskazuje nam prostą drogę wiodącą do bogactwa i pełnej wolności finansowej.

  • Liczba stron: 276
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 12,5x19,5 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-45-3
  • Rok wydania: 2005

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Bardzo dobry poradnik
Autor: Ewa Kaur (Dublin/ Warszawa/ Biłgoraj) - 18 grudnia 2007
bardzo dobry poradnik jak zmienic myslenie aby przyciagnac pieniadze. Wiele ciekawych przykładów, fajne poczucie humoru autora, wiele ciekawych propozycji zyskania funduszy... polecam

Ostatnio oglądane