101 myśli mocy - Louise L. Hay

101 myśli mocy (CD)

Nasza cena: 29,99 zł  (cena rynkowa: 30,00 zł, oszczędzasz 0% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (5 opinii)

Produkt należy do kategorii: Afirmacje i medytacje (CD)

Może Cię również zainteresuje

Opis

Te opracowane przez Louise afirmacje słuchane regularnie pomogą Ci żyć życiem jakiego pragniesz.

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Prawdziwie uzdrawiająca
Autor: Mandala Życia (Kobyłka) - 19 listopada 2014
Doskonale się nadaje do codziennego słuchania podczas jazdy samochodem, dlatego polecam ją wszystkim, którym brakuje czasu na codzienną pracę z afirmacjami. Słowa Louise płyną prosto z serca i trafiają głęboko do serca.
5 gwiazdek Zachwycona:)
Autor: Justyna Kania - 13 sierpnia 2013
Ta płyta jest super, chociaż na początku dosyć sceptycznie do niej podchodziłam i "rzuciłam" ją w kąt. To w chwilach słabości, kiedy wszystko waliło mi się na łeb na szyję wyciągłam ją z szafy, nie wierząc czy cokolwiek jest w stanie wyciągnąć mnie z depresji. Jednak stwierdziłam że jak nie to już nie wiem co. I o to, po słuchaniu jej przez klika dni poprawił się mój humor a po 3 tygodniach słuchania jej codziennie przed zaśnięciem wrócił mój optymizm:). Teraz się z nią nie rozstaje, jak tylko mam jakieś negatywne myśli od razu włączam płytę i nastawiam się pozytywnie. Ta płyta przypomniała mi o ważnych sprawach w życiu, że materialne rzeczy nie są tak istotne jak duchowe. Żyje teraz w zgodzie ze sobą i oddzyskałam dawną pewność siebie. Polecam wszystkim zagubionym. Na pewno zakupie jeszcze inne interesujące płyty tego autorstwa:))
5 gwiazdek Na momenty zwątpienia i nie tylko
Autor: anahata (Wrocław) - 27 listopada 2009
W codziennym zgiełku często zdarza się nam zapominać o tym, co w życiu najważniejsze. Ta inspirująca i dodająca otuchy płyta przypomina nam o sprawach najistotniejszych. Warto jak najczęściej słuchać tego przepełnionego duchem miłości nagrania. Zaletą płyty jest również dobra jakość dźwięku: łagodny, a jednocześnie zdecydowany ton głosu Ewy Foley plus przyjemne tło muzyczne.
5 gwiazdek polecam gorąco
Autor: MARTA BURDA - 14 czerwca 2009
ja rowniez jestem zachwycona. płytka jest genialna. pozwala zrozumiec mnóstwo spraw i dodaje checi do zycia. słucham jej codziennie
5 gwiazdek REWELACJA
Autor: Celina Kubiesza - 6 grudnia 2007
Jestem zachwycona........ mąż jest po ciężkiej operacji i w końcu przespał prawie całą noc spokojnie a te chwile które nie spał to dlatego , że słuchał i...nie bolało go wcale. Wielkie dziękujemy :)))

Ostatnio oglądane