Węgiel trybularzowy -

Węgiel trybularzowy

Nasza cena: 6,00 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Inne

Może Cię również zainteresuje

Opis

Węgiel trybularzowy

WĘGIELKI DO PALENIA NATURALNYCH KADZIDEŁ SYPKICH – ZIOŁOWYCH, PROSZKOWYCH, ŻYWICZNYCH i MINERALNYCH.

By rozkoszować się aromatem prastarych kadzideł ziołowych czy żywicznych niezbędny jest węgiel drzewny, który będzie się zapalał bardzo łatwo (tj. od jednej zapałki), będzie bezwonny, a spalać się będzie długo i równomiernie.

Do palenia kadzideł sypkich wykorzytuje się powszechnie dostępny w sklepach z dewocjonaliami węgiel trybularzowy. My oferujemy najwyższej jakości węgiel.

Takimi węgielkami (tzw. trybularzowymi) są brykiety produkowane od 75 lat przez rodzinną firmę z Wlk. Brytanii – Swift – Lite.

Cena dotyczy jednego rulonu, w którym znajduje się 10 węgielków o średnicy 33 mm, czas palenia każdego to minimum 60 minut.

Instrukcja palenia kadzideł sypkich:

Umieść węgiel trybularzowy w naczyńku wypełnionym piaskiem lub żwirkiem. Podpal węgiel (za pierwszym razem nie trzymaj go w ręku, gdyż zapala się bardzo szybko!!!). W menisku węgla umieść szczyptę (!) kadzidła. Gdy pomieszczenie wypełni się aromatem zgaś węglik przysypująć go piaskiem lub żwirkiem. Możesz go ponownie użyć podpalając go przez kilkanaście sekund nad zapalniczką. Każdy węglik pali się przez ok. 60 minut.

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane