Numerologia. Portret numerologiczny - Henryk Rekus

Numerologia. Portret numerologiczny

Nasza cena: 42,48 zł  (cena rynkowa: 46,62 zł, oszczędzasz 9% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Numerologia

Może Cię również zainteresuje

Opis

Od tysiącleci ludzie próbowali rozwikłać ukryte znaczenie tkwiące w liczbach i odnosić je do własnego życia. Przez wieki numerologia została wzbogacona o kolejne spostrzeżenia, by w końcu zasłużyć na zaszczytne miano ponadczasowej wiedzy ezoterycznej.

Kolejny tom dziejów numerologii Henryka Rekusa jest rewelacją dla wszystkich miłośników wiedzy z tej dziedziny. Książka jest doskonałym przewodnikiem po najdawniejszych systemach numerologiczno-astrologicznych stworzonych przez starożytne cywilizacje: Majów, Azteków, Inków, Chińczyków i Hindusów. Dzięki nim możemy precyzyjnie interpretować los człowieka. Wystarczy tylko skorzystać z wiedzy, jaką przekazuje nam autor. Książka dotyczy starożytnych horoskopów, szczęśliwych liczb (wśród, których możesz odnaleźć swoją!), enagramów jako elementów interpretacji numerologiczno-astrologicznej oraz wszystkiego tego co doskonali warsztat numerologa. Dodatkowym atutem jest możliwość poznania swojego horoskopu według tradycji chińskiej lub takich cywilizacji jak Majowie czy Aztekowie. Ta wiedza poszerza nasze horyzonty, a Henryk Rekus jest niedoścignionym autorytetem w numerologii wysokich lotów.
Z tą książką możesz osiągnąć sukces prawidłowo interpretując informacje z zakresu numerologii! Pokochaj wiedzę przodków i daj się ponieść tradycji! Twoją pracę nad sobą wzmocnisz prastarymi elementami numerologii i astrologii!

  • Liczba stron: 263
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Rozmiar: 17x24,5 cm
  • Numer ISBN: 83-7377-111-5
  • Rok wydania: 2004

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane