Widzieć bez okularów - Marilyn B. Rosanes-Berrett

Widzieć bez okularów

Nasza cena: 21,31 zł  (cena rynkowa: 23,10 zł, oszczędzasz 8% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Medycyna niekonwencjonalna

Może Cię również zainteresuje

Opis

Autorka tej książki Marilyn B. Rosanes-Berrett, która sama zmagała się kiedyś z nadwzrocznością, astygmatyzmem i zezem, dziś nie musi już nosić okularów. Osiągnęła to wykorzystując metody terapii Gestalt i opracowując doskonałą technikę prostych ćwiczeń, które można stosować w dowolnych warunkach. Ćwiczenia te służą głównie lepszemu ukrwieniu oka, rozluźnieniu mięśni oka i unikaniu ich nadwyrężania. Autorka podaje program ćwiczeń opatrzonych szczegółowymi opisami i wskazówkami. Jej długoletnia praca w amerykańskich ośrodkach psychoterapeutycznych pomogła wielu ludziom pokonać zmęczenie wzroku, poprawić ostrość widzenia czy nawet zahamować zmiany chorobowe oka, co całkowicie odmieniło ich życie i przywróciło im wiarę w siebie.

Nie oczekujmy jednak—uprzedza autorka—natychmiastowych cudów. Rezultaty zależą od naszej dobrej woli, a przed wszystkim od regularnego i konsekwentnego stosowania zalecanych technik.

Zacznij więc ćwiczyć, nie zwlekając ani chwili – już od dziś!

  • Liczba stron: 157
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 12,5x19,5 cm
  • Numer ISBN: 83-86755-57-1
  • Rok wydania: 1998

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Ćwiczenia dla oka
Autor: NAZIR (Giżycko) - 18 maja 2011
Czy zasatawialiście się kiedyś, że skoro są ćwiczenia fizyczne dla oka lub innej części ciała, aby go uleczyć i naprawić - to jakie do tej pory, nieświadomie stosowałeś ćwiczenia, aby swoje ciało zniszczyć ??

Ostatnio oglądane