Sekret (The Secret) film  - reż. Drew Heriot

Sekret (The Secret) film (DVD)

Nasza cena: 39,89 zł  (cena rynkowa: 39,99 zł, oszczędzasz 0% !)
Wysyłamy do 1 dnia roboczego (koszt i sposób dostawy)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (8 opinii)

Produkt należy do kategorii: Filmy

Może Cię również zainteresuje

Opis

TRZYMASZ W RĘCE WIELKI SEKRET WSZECHŚWIATA PRZEKAZYWANO GO PRZEZ WIEKI Z POKOLENIA NA POKOLENIE. MINĘŁY CAŁE STULECIA… ZANIM TRAFIŁ DO CIEBIE.

Jest to klucz do radości, zdrowia, pieniędzy, miłości, szczęścia… do wszystkiego, czego zawsze pragnąłeś.
W tym niesamowitym filmie znajdziesz pomoce potrzebne do poznania i zrozumienia zasad Sekretu.

Jest to film niezwykły, który wzbudził wiele kontrowersji, a zarazem zyskał entuzjastyczne przyjęcie na całym świecie. Nakręcony na podstawie książki, która pokazuje jak w sposób łatwy i dla każdego dostępny możemy odmienić swoje życie. Czym naprawdę jest ten sekret, ta tajemnica będąca kluczem do szczęście, pieniędzy, miłości, zdrowia i wszystkiego, czego można zapragnąć?

To kompilacja wypowiedzi ludzi, którzy to wszystko osiągnęli lub przez wiele lat badali. Pojawiają się więc wybitni naukowcy, pisarze, filozofowie; przedstawiane są postaci, których osiągnięć nikt nie śmie kwestionować: Platon, Beethoven, Leonardo da Vinci, Galileusz, Napoleon, Victor Hugo, Edison, Einstein i wielu, wielu innych.

“The Secret” pokazuje, jak możemy dokonać konkretnych czynów. Udowadnia nam, że jesteśmy twórcami naszej rzeczywistości.

Polska wersja językowa – napisy, lektor.

Spis zawartości

Czas trwania: 91 minut.

  • Rok wydania: 2010

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Sekret to PRAWDA
Autor: Monika Dynarek - 6 kwietnia 2012
Za równo film jak i książka ( bez względu które pierwsze powstało) to sama prawda. Wystarczy w to uwierzyć i stosować się do tego co mówią ci ludzie. Jestem tego żywym przykładem. Zaczęłam się stosować do tego co radzą i nie mam już problemów finansowych i pne się w górę. Radze wam przemyślcie go.
5 gwiazdek dlaczego nie ma filmu????
Autor: małgosia55 (Wrocław) - 27 lutego 2011
Przeczytałam książkę, obejrzałam film. Książka wydala mi się lepsza, pełniejszy przekaz, relaksowała już przez samą lekturę. Mam ją zawsze pod ręką i czytam okazjonalnie. Filmu nie mam. Trzeba go jednak obejrzeć cały, poświęcić więcej czasu.
Ale.....gdy dopadnie mnie gorszy nastrój, dołek, nie mam głowy na czytanie. Nie mam ochoty na dręczące, frustrujące wieści medialne. Chciałabym po prostu zagłębić się w optymizmie. Naładować akumulatory, wyłączyć złe myślenie. Dlaczego nie ma filmu? Czy ktoś może mi odpowiedzieć?
5 gwiazdek sekret ,,, ksiazka i film
Autor: alicja skowronska - 28 listopada 2009
otóz nie wiem co było pierwsze,ale moja siostra której wysłałam do Izraela
ksiazke i film "Sekret" twierdzi ze najpierw czyta ksiazke a w drugiej kolejnosci oglada film.
Ja z kolei najpierw ogladałam film a pózniej czytałam ksiazke.Jest wspaniałym hitem swiata XXI wieku,chociaz ksiazka ta była 100 lat temu juz
do uzyskania.Teraz nabrała rumienców.Dała mi wiele do myslenia i ustawienia do zycia i nie tylko.Jest czyms czego nie wiedziałam jak te zjawiska wracaja do nas.Jestem pod wrazeniem i ciesze sie ze mam te wydania w mojej kolekcji. Zamawiam jeszcze 1 egzemplarz dla córki na Gwiazdke bo płyte juz dostałam od Was.Dziekuje.
acha w Izraelu ksiazka i płyta sa w jezyku hebrajskim i angielskim do uzyskania.Pozdrawiam wszystkich czytelników.Alicja
5 gwiazdek Co było pierwsze książka czy film ;)
Autor: Marek Kubik (Skierniewice) - 14 kwietnia 2009
Hehe link pozornie nie związany z ezoteryką ale tylko pozornie, dotyczy dyskusji na pewnym forum akwarystycznym dotyczącej ogólnie znanego,jak się jednak okazało nie ogólnie;) źródła światła stosowanego w akwarystyce, to taka moja opinia w kwestii opisanej w nagłówku. Pozdrawiam serdecznie

http://strony.aster.pl/faolan/zarowka.htm
5 gwiazdek opinia do filmu sekret
Autor: Halina Pawłowicz - 21 marca 2009
To doskonały film ale chodzi tu w sumie o to co jest głęboko w nas samych. Ci to powyżej wymądrzają się co było pierwsze - książka czy film - moim zdaniem nie dorośli do tego rodzaju wiedzy.
5 gwiazdek Warto...
Autor: Varvara - 3 marca 2009
W dobie dzisiejszych przemian i całego tego "kryzysu" dobrze by było by cały świat to zobaczył...
5 gwiazdek Hmm, ja CZYTAŁAM książkę
Autor: Barbara Kleczyńska - 15 lutego 2009
i autorka pisze wyraźnie, iż film powstał PO napisaniu książki.
...
5 gwiazdek "Nakręcony na podstawie książki"
Autor: eremita - 14 lutego 2009
LUDZIE ! to ksiazka zostala napisana na podstawie filmu a nie odwrotnie ! pierwszy byl film ! a nastepnie ksiazka! i tak sie sklada ze film jest ty co ma "rece i nogi" a ksiazka jest tlyko zabiegiem marketingowymwiec nie mylcie pojec

Ostatnio oglądane