Kod Leonarda da Vinci - Dan Brown

Kod Leonarda da Vinci

Nasza cena: 29,44 zł  (cena rynkowa: 31,50 zł, oszczędzasz 7% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Beletrystyka ezoteryczna

Może Cię również zainteresuje

Opis

W gatunku literatury sensacyjnej DAN BROWN to obecnie numer 1 na świecie. Pisze się o nim jako o najinteligentniejszym współczesnym twórcy thrillerów, który umiejętnie łączy teorie spiskowe w stylu Roberta Ludluma z erydycją Umberta Eco oraz talentem Harlana Cobena do konstruowania skomplikowanych intryg i piętrzących się na każdej stronie zagadek.

Wydanie filmowe. W Luwrze zostaje popełnione morderstwo. Jego ofiarą jest kustosz. Zwłoki zostają znalezione w pozycji przypominającej sławny rysunek witruwiański, na którym renesansowy artysta przedstawił idealne proporcje ludzkiego ciała. W zbrodnię zamieszany jest – według policji – profesor z Harvardu, znawca symboliki religijnej. Sprawy komplikują się, gdyż umierający kustosz pozostawił szereg zagadek, które mają pomóc wskazać winnych tej zbrodni i trzech innych popełnionych tej nocy na wpływowych mieszkańcach Paryża. Ale mają też doprowadzić do czegoś znacznie bardziej istotnego.

  • Liczba stron: 568
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 12,5x19,5 cm
  • Numer ISBN: 83-7359-427-2
  • Rok wydania: 2006

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek interesująca i wciągająca :)
Autor: Ewa Kaur (Dublin/ Warszawa/ Biłgoraj) - 18 grudnia 2007
Naprawdę interesująca i wciągająca fabuła. Mnie osobiście bardzo zawróciła w głowie ;) nie mogłam się od niej oderwać dopóki nie skończyłam całej książki czytać.

Ostatnio oglądane