Afirmacje życia - Leszek Żądło, Renata Rybacka, Roman Rybacki

Afirmacje życia (CD)

Nasza cena: 28,35 zł  (cena rynkowa: 33,00 zł, oszczędzasz 14% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Afirmacje i medytacje (CD)

Może Cię również zainteresuje

Przykładowe fragmenty

Opis

Myśl jest twórcza! Możesz więc uczynić wszystko swoimi myślami. W ciągu każdej doby przez Twój umysł przepływa około 50 000 myśli. Przeciętny człowiek sam wytwarza około 25%, pozostałe dopływają do Ciebie drogą telepatii od innych ludzi i z kosmosu. Za każdą myśl, którą wysyłasz, odpowiadasz Ty sam. Każda bowiem pozytywna myśl tworzy szczęście, radość, dobro, piękno, sukcesy. Natomiast każda negatywna myśl przyczynia się do szczerzenia zła, destrukcji, wojen… Popatrz na swoje otoczenie, środowisko, efekty Twoich myśli i innych ludzi znajomych.

Efekty Twojego życia to wypadkowa Twoich myśli pozytywnych i negatywnych. Od dnia dzisiejszego masz szansę dołączyć do twórców piękna, dobra, pokoju, szczęścia i sukcesów… Oczywiście poprzez Twoje pozytywne myślenie.

Jesteś w stanie zrealizować każde Twoje pragnienie. Wystarczy wierzyć w to, że wszystko jest możliwe i wykreować to. Można narysować, czy opisać, co chcesz!... Głęboko oddychając w pełnym relaksie podziękować Bogu, że już to masz. Powtarzasz to aż do skutku.

Pamiętaj, myśl jest twórcza!

Spis zawartości

01. MIŁOŚĆ
02. POWITANIE MIŁOŚCI
03. LIST DO CIEBIE
04. POWITANIE MIŁOŚCI

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek :-) :-) :-)
Autor: Sebastian Nieć - 9 sierpnia 2008
czytałem jak dotąd tylko jedną książkę Pana Leszka Żądło "Duchowa Ścieżka" ,a wcześniej "Potęga Podświadomości" i te dwie książki zmieniły mnie na o wiele lepszego człowieka bo w nie uwierzyłem. Jestem wdzięczny i coraz szczęśliwszy, chociaż w mojej głowie pojawiają się jeszcze złe myśli, które nie zawsze zdołam na czas usunąć, ale już coraz mniej złych myśli, a coraz więcej pozytywnych takich jak szczęście, miłość, bogactwo, błogosławieństwo:-) Eliminuje wszystko co złe albo raczej zmieniam je na dobre:-)

Ostatnio oglądane