Przejawianie kobiecości - Anna Atras, Leszek Żądło

Przejawianie kobiecości (kaseta)

Nasza cena: 16,13 zł  (cena rynkowa: 18,00 zł, oszczędzasz 10% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Afirmacje i medytacje (kasety)

Może Cię również zainteresuje

Opis

Płyta ta jest wynikiem pracy autorów tekstu nad sobą. Skutkiem ich wędrówek w głąb siebie, a co nieświadomie wpływało na podejmowane decyzje.

Płyta ta, jeżeli pozwolisz sobie na to, umożliwi Ci odblokowanie tego, co sama przed sobą schowałaś, skonfrontowanie się z tym na poziomie serca i uzdrowienie w miłości, tak abyś mogła realizować swoje cele i marzenia w Boskiej harmonii z sobą i całym światem. Aby to, co sugerujesz sobie na płycie, mogło zaistnieć w Twoim świecie fizycznym, poinformują Cię co Ty naprawdę przepracowałaś, oczyściłaś i urzeczywistniłaś w sobie i dla siebie, i jak masz to ugruntowane. Jeżeli nie stanie się tak jak programowałaś, to wiedz, że wewnętrznie masz na ten temat inne zdanie i z każdą ze stron płyty trzeba pracować minimum 90 dni, 120. Wówczas przyjmiesz wewnętrznie swoje sugestie do realizacji. Nie przerażaj się, policz ile masz lat i jaki to procent Twojego dotychczasowego życia.

Zastanów się, kto dla Ciebie jest naprawdę najważniejszy i czy Ty chcesz realizować swoje cele i marzenia? Czy Ty po prostu masz “dobre chęci”, czyli dyskretnie oszukujesz i zakłamujesz samą siebie. Postaraj się, aby była to ta sama pora dnia na medytację. Raz dziennie, ale systematycznie i konsekwentnie, np. utwór pierwszy rano, utwór drugi wieczorem.

Kieruj się wytrwałością, siłą woli, a nie przymusem. Jak dasz sobie ten czas w w/w okresie, to dokonasz oceny i zobaczysz, czy było warto. Sprawdź sama. W pracy tej autorzy płyty życzą powodzenia!

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane