Wybaczenie - Umiejętność wybaczenia - Roman Rybacki

Wybaczenie - Umiejętność wybaczenia (CD)

Nasza cena: 16,13 zł  (cena rynkowa: 18,00 zł, oszczędzasz 10% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Afirmacje i medytacje (CD)

Może Cię również zainteresuje

Przykładowe fragmenty

Opis

“Na niniejszej płycie znajdziecie Państwo bardzo skuteczną metodę uwolnienia się od wielu napięć. Właśnie brak umiejętności wybaczenia powoduje w życiu każdego człowieka wiele powikłań i spory dyskomfort. To prowadzi dalej do złości, lęków i poczucia winy… A efektem tych mechanizmów jest bieda, depresja oraz inne choroby. Poniekąd przyczyną każdej choroby jest głęboko skrywany stan psychiczny. Warto do niego dotrzeć poprzez przebaczenie najpierw sobie, potem innym tego, co nie jest dobre.

Umiejętność Wybaczenia jest pierwszym krokiem, jaki należy zrobić na drodze do poprawy sytuacji w życiu i zdrowia. W pierwszym utworze znajdują się afirmacje i zdolność uświadamiania sobie tego, jaki sens ma wybaczenie. Natomiast w drugim utworze jest wspaniała relaksacja połączona z wizualizacją, po której każdy będzie czuł się lepiej. Aby uzyskać pełną skuteczność, uwalniającą od napięć, należy tej płyty CD słuchać minimum jeden raz dziennie przez okres około 1-3 miesiący.”

- Roman Rybacki (Wydawnictwo Victor 11)

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Relaks i odszukiwanie sensu
Autor: anahata (Wrocław) - 27 listopada 2009
Dwie piękne i bardzo plastyczne wizualizacje na tle łagodnej, uspokajającej muzyki. Przyjemnie się słucha - bardzo relaksujące. Pozytywne przesłanie, pomagające w odzyskaniu poczucia bezpieczeństwa i optymistycznego, przepełnionego miłością podejścia do życia. Dobra jakość techniczna nagrania: wyraźny głos lektora dobrze dopasowany poziomem głośności do tła muzycznego.

Ostatnio oglądane