Możesz uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay

Możesz uzdrowić swoje życie

Nasza cena: 36,86 zł  (cena rynkowa: 39,00 zł, oszczędzasz 5% !)
Wysyłamy do 1 dnia roboczego (koszt i sposób dostawy)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (8 opinii)

Produkt należy do kategorii: Poradniki

Może Cię również zainteresuje

Opis

Międzynarodowy bestseller uznany przez polskich lekarzy i psychoterapeutów za znakomitą pomoc dla osób pragnących odkryć i wykorzystać pełnię swych sił wewnętrznych. Źródłem wiedzy autorki są jej własne przeżycia i doświadczenia.

Louise L. Hay założyla i prowadzi w Kalifornii ośrodek terapeutyczny, którego celem jest pomaganie zgłaszającym sie osobom w odkryciu i wykorzystaniu pełni potencjału sił wewnętrznych, mających decydujący wplyw na zachowanie zdrowia.
Hay opisała swoje doświadczenia: uznana za nieuleczalnie chorą na raka, w okresie przygotowania się do operacji zdołała wyleczyć się sama. Jej główne przesłanie streszcza się w zdaniu: “Jeżeli tylko jesteś gotów uruchomić siły swojego umysłu, możesz wyleczyć się niemal z każdej choroby”.

Niniejsza książka to swoisty kurs metod Louise L. Hay. Autorka krok za krokiem uczy w niej sposobów rozwiązywania swych lęków i napięć, trudności w stosunkach z otoczeniem, a także przeciwdziałania aktualnym i potencjalnym chorobom.

Dla ułatwienia czytelnikowi codziennej pracy nad swoimi problemami Autorka proponuje korzystanie z zeszytu ćwiczeń ”Pokochaj siebie, ulecz swoje życie”.

Spis zawartości

Przedmowa 7

Część 1

Wprowadzenie

Wskazówki dla czytelników 11
Kilka tez mojej filozofii 13
Rozdział I W co wierzę 15

Część 2

Sesja z Louisą

Rozdział II Co jest twoim problemem? 27
Rozdział III Skąd się to bierze? 39
Rozdział IV Czy to prawda? 47
Rozdział V Co teraz robimy? 55
Rozdział VI Opieranie się zmianom 63
Rozdział VII Jak się zmienić 79
Rozdział V111 Budowanie nowego 91
Rozdział IX Codzienna praca 101

Część 3

Jak wprowadzić te idee w życie

Rozdział X Związki uczuciowe 113
Rozdział XI Praca 119
Rozdział XII Sukces 123
Rozdział XIII Powodzenie w życiu 127
Rozdział XIV Ciało 137
Rozdział XV Lista 159

Część 4

Rozdział XVI Historia mojego życia 223
W samej głębi mojego bytu 234
Zalecenia holistycznego leczenia 235

  • Liczba stron: 240
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Rozmiar: 15x21 cm
  • Numer ISBN: 83-86755-60-1
  • Rok wydania: 1992

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Tę Książkę traktuję na równi z Pismem Św. a nawet wyżej, bo jest przystępnie i zrozumiale napisana
Autor: Zofia Sut (Bielawy) - 28 czerwca 2013
Była jesień roku 1995, gdy moja córka, Karolina, w wieku 10 lat zachorowała na cukrzycę insulinozależną (Typ I). To był pierwszy przypadek w mojej rodzinie i w rodzinie Jej, już teraz ś.p. (w 2010 r. zabrała Go choroba alkoholowa). Wiosną 1996 roku, jak szalona, bo zawładnęła mną bezgraniczna rozpacz, szukałam odpowiedzi: DLACZEGO moje dziecko zachorowało ? Wtedy w maleńkim kiosku ruchu na dworcu PKS w Kielcach, gdzie jeździłam z Nią do uzdrowiciela wpadła mi w ręce ta wspaniała książka... Co dzień za nią dziękuję i dzięki TEJ KSIĄŻCE UZDROWIŁAM SWOJE ŻYCIE i córki też, chociaż wciąż przyjmuje insulinę. Jestem jednak przekonana, że jeśli więcej nad Nią (ma teraz 28 lat) popracuję, to uwolnię Ją od potrzeby przyjmowania insuliny, bo Jej trzustka zacznie ją wydzielać, jak niegdyś... Luisy Hay książka jest dla mnie NAJDROŻSZA NA ŚWIECIE !!! Dziękuję AUTORCE i stwierdzam, że jeśli się po nią często sięga i stosuje do rad w niej zawartych, to żadna inna książka już n ie jest potrzebna. Mam jeszcze kilka książek tej autorki (innych też), ale ta jest NAJDOSKONALSZA i ćw. też Wielkie ukłony w stronę Luisy Hay.
5 gwiazdek niesamowicie pozytywnie!
Autor: Zosia - 28 września 2010
100% polecam! :) zmienia twoje życie w trakcie czytania:)
5 gwiazdek LEPSZA NIZ LEKARSTWO
Autor: agata klimczak - 27 listopada 2009
przeczytalam te książkę po poważnym wypadku, ona postawila mnie na nogi, korzystajac z rad zawartych w tej ksiazce wyszlam z najgorszego i teraz ciesze sie zyciem:) POLECAM W 100%
5 gwiazdek Nie zawiodłam się
Autor: sajanka (Lublin/Warszawa) - 18 sierpnia 2008
Początkowo miałam opory przed przeczytaniem tej książki, ale w końcu to zrobiłam i nie zawiodłam się : ) Wszystko jest ok, wszystko jest możliwe do zmienienia i uzdrowienia. Polecam.
5 gwiazdek Pozycja obowiązkowa.
Autor: dr–orchidea (Wrocław) - 25 kwietnia 2008
Cudowna książka. Kultowe dzieło w dziedzinie duchowych przyczyn chorób, poprzeplatane ciepłymi modlitwami medytacyjnymi. Towarzyszą mi one każdego dnia, a szczególnie to jedno zdanie: " Wszystko jest dobre w moim świecie".
5 gwiazdek Ciepła i mądra książka:)
Autor: małgosia (Warszawa) - 20 listopada 2007
Świetna książka, by od niej zacząć uzdrawianie siebie i swojego życia. W sam raz dla poszukujących.

Prosta i logiczna w przekazie, jednocześnie mądra i praktyczna. Opisuje metodę pracy z afirmacjami i zawiera sporo przykładów afirmacji na konkretne problemy.

Jednak to, co mi się w niej najbardziej podoba to ćwiczenia na wybaczanie, pomagające uwolnić emocje, starą energię, którą nosimy przez lata w sobie.

Poza tym to bardzo ciepła książka, tak jak i jej autorka, napełnia optymizmem i nadzieją na zmiany.
5 gwiazdek Po prostu trzeba przeczytać :)
Autor: Etiuda - 1 września 2006
Jest to jedna z pierwszych ksiązek jaką przeczytałam interesujac się pozytywnym myśleniem. Ksiażki nie trzeba reklamować, szybko stała się bestsellerem i jest nim do dziś. Autorka opisuje w niej jaką moc mamy nad naszym zyciem i co powoduje nasze kłopoty zdrowotne i życiowe.

Opisuje równiez techniki jaki posługiwała się budując swoje zycie na nowo. A miała co budować - swoje zdrowie i związki. To pierwsze choroba nowotworowa to drugie to brak miłosci do siebie.

Ty tez mozesz zmienic swoje zycie na lepsze tak jak autorka tej ksiażki.
5 gwiazdek Po prostu bestseller !!!
Autor: angelo33 (Wien) - 31 sierpnia 2006
Tej książki nie trzeba reklamować. Sam fakt, że jest ona dostępna powinien być informacją, że nalezy ją po prostu mieć i korzystać z niej. Jest to lektura dla ludzi którzy poważnie traktują swoje zdrowie i życie.
Jak podają niektóre źródła, ponad 80% chorób jest związana z nasza psychiką. Warto czasami zatrzymać się i wsłuchać w swoje ciało, ono ma tak wiele nam do powiedzenia.
Ktoś mądrze napisał "Zdrowie jest zbyt cenną rzeczą aby pozostawić je w rękach lekarzy". Może warto czasami przemyśleć swoje postępowanie zanim pobiegniemy do lekarza po kolejne pigułki. Rozwiązanie jest w zasięgu ręki, trzeba je tylko chcieć dostrzec. Uzupełnieniem tej lektury jest książka Kurta Tepperweina "Co choroba mówi o Tobie". Polecam serdecznie obie pozycje i zachęcam do samodzielnej pracy nad swoim zdrowiem.

Technik odnowy biologicznej
M. Skłodowski

Ostatnio oglądane