Wróć do listy artykułów

Mandala Życia

Klucz do samopoznania, witalności i miłości :)

Kochani, w moje ręce “wpadła” kolejna wspaniała książka, którą chciałabym Wam gorąco polecić. Książka ma swoje lata, ale nic nie straciła na aktualności i stanowi podstawową lekturę dla osób zajmujących się pracą z oddechem.

“Klucz do samopoznania, witalności i miłości. Rebirthing w praktyce” Colin P.Sisson

Głównym zadaniem łączonego oddechu, który stosujemy zarówno w Rebirthingu, jak i w Metodzie Odpinania, jest uwolnienie traum emocjonalnych poprzez ich zintegrowanie czyli rozpuszczenie energii osądu.
“Wszystko zależy od tego, jak postrzegamy sprawy. Jeśli widzimy coś jako złe lub niesłuszne i wierzymy, że to prawda, wtedy reagujemy zazwyczaj odrzuceniem, albo wycofaniem świadomości. To jedna z form nienawiści i jest ona przyczyną stłumienia. Tak naprawdę doświadczyliśmy czegoś, co początkowo było doskonałe, a następnie dopiero zadecydowaliśmy, że jest to złe lub niewłaściwe. Integracja jest procesem, w którym pozwalamy, by to, co raz uznaliśmy za niesłuszne, stało się właściwe, przez uświadomienie sobie sensu wolności i doskonałości.
Proces tłumienia to decyzja uznania czegoś za złe czy nieprzyjemne, a następnie wycofanie z tego świadomości, by dzięki temu poczuć się dobrze.
Naszym zadaniem jest kochać w sobie wszystko i to obejmuje również rzeczy, o których kiedyś zdecydowaliśmy, że są złe lub niewłaściwe.” Colin P.Sisson

Każdy dzień może stać się początkiem nowego życia :-) a zatem Kochani, postanówmy, że właśnie dziś wychodzimy z iluzji braku, odrzucenia, samotności…w stronę Miłości, Pełni i Jedności ze wszystkim co istnieje.

A jeśli chcielibyście doświadczyć na sobie dobrodziejstw płynących z procesu oddechowego, to zapraszam Was serdecznie na warsztaty Oddech + Medytacja, które odbędą się:

23.04 (sobota) godz 10-13
w Centrum Metody Odpinania na ul.Matuszewskiej 20 (budynek Green Port, I piętro, sala 110)
koszt: 100zł

zapisy na www.mandalazycia.blogspot.com

 
Mandala Życia - zdjęcie
  Mandala Życia: