Niebiańska przepowiednia - James Redfield

Niebiańska przepowiednia

Nasza cena: 27,22 zł  (cena rynkowa: 29,90 zł, oszczędzasz 9% !)
Ocena Klientów: 4 gwiazdki (3 opinie)

Produkt należy do kategorii: Rozwój duchowy

Może Cię również zainteresuje

Opis

W Peru odnaleziono starożytny manuskrypt. Zawiera on dziewięć wtajemniczeń, które ludzkość ma osiągnąć, wchodząc w erę nowej, duchowej świadomości. W tej fascynującej powieści James Redfield przedstawia porywającą wizję nowego, duchowego pojmowania świata, która już wyłania się w naszej kulturze. Natychmiast rozpoznasz prawdę pierwszego wtajemniczenia: w życiu każdego z nas pojawiają się tajemnicze zbiegi okoliczności, nagłe, niewytłumaczalne zdarzenia, które – prawidłowo zinterpretowane – mogą wskazać właściwą drogę. Przeżyj tę przygodę i pozwól się poprowadzić na poszukiwanie pozostałych wtajemniczeń. Każde z nich odnajdzie się we właściwym czasie i każde wyjaśni, w jaki sposób połączenie ze światem duchowym przemienia ludzkie życie.

Niebiańska przepowiednia, którą czyta się jak powieść przygodową, ma równocześnie głębię duchowej przypowieści. Zabierze cię w podróż, która rozjaśni twą duszę i da ci wgląd w wizję i doświadczenia, które już zmieniają świat.

  • Liczba stron: 266
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 12,5x19,5 cm
  • Numer ISBN: 83-7150-559-0
  • Rok wydania: 2000

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Warta przeczytania, jak i następne tego autora.
Autor: Halina Sroka - 28 stycznia 2011
Właśnie od tej książeczki wszystko się zaczęło. Bardzo mnie zainteresowała - sięgnęłam odrazu po jego następne wydania ." Dziesiąte Wtajemniczenie" i "Tajemnica Shambhali" .
2 gwiazdki Mizeria...
Autor: agnieszka Szmyd - 13 czerwca 2009
Przepowiednia mówi, że coś osiągniemy, ale... nie mówi jak.
Opowiada o pewnych mechanizmach, ale... nie podaje sposobów, jak się z nich uwolnić.
W sumie ksiązka ta nic nie daje. Wszystko to i więcej opisuje analiza transakcyjna, ponadto podaje sposoby rozwiązania tych sytuacji. Nie używa się tu sloganów typu "otwórz się", "trzeba to zmienić", ale mówi jak to zrobić. Osobiście jestem bardzo rozczarowana.... Taką książkę może napisać każdy, kto interesuje się choć trochę psychologią.
5 gwiazdek Dawno nie czytałam tak wspaniałej i wciągającej książki
Autor: Krystyna H - 18 czerwca 2007
Dawno nie czytałam tak wspaniałej i wciągającej książki od której niełatwo się oderwać. Pomaga ona w znalezieniu własnej drogi życiowej, poprzez krótką analizę dobrych i złych cech osobowości swoich rodziców. Ciekawym tematem jest opis strat energii z równoczesną wskazówką jak im zapobiegać.

Ostatnio oglądane