Leszek Żądło

O mnie

Moje główne zainteresowania to parapsychologia zwana psychotroniką, a także szeroko pojęty rozwój duchowy. Dzięki nim mogę dziś powiedzieć o sobie, że czuję się spełniony jako człowiek sukcesu. Prócz tego jestem fanem dobrej muzyki wielokulturowej, a także niezłym fotografem.

Odkąd zająłem się praktycznie sprawami rozwoju duchowego i psychotroniki, staram się, by moje działania służyły mnie i wielu ludziom, którzy są gotowi przyjąć niekonwencjonalną pomoc i rozwijać się duchowo. - Od wielu lat prowadzę zajęcia związane z Huną i terapią reinkarnacyjno - regresywną. Obejmuje ona takie elementy, jak afirmacje, medytacja, modlitwa, wizualizacja oraz sesje regresingu®. Dzięki nim poprawiłem swoje życie i z wdzięczności uczę tego innych.

Staram się żyć w zgodzie z najwyższym dobrem moim i innych, i dostrzegam coraz mniej konfliktów między jednym i drugim. Jestem wegetarianinem, a wegetarianizm wybrałem dlatego, że czuję się z tym lepiej i przyjemniej - przestałem chorować i czuję się znacznie lepiej i znacznie lżej.

Więcej informacji http://cudaducha.pl/page2.html

Ostatnio dodane artykuły

Zobacz wszystkie moje artykuły (343)

Ostatnio dodane opinie

Nie mam jeszcze żadnych opinii...
 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło: