Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

Sens istnienia (dekret)

Ja, . . . . . . . , istnieję po to, by doświadczać miłości, szczęścia, bogactwa, doskonałej harmonii, mocy i oświecenia. Istnieję po to, by doświadczać wszelkich pozytywnych aspektów rzeczywistości. Doświadczanie pozytywnych aspektów rzeczywistości jest dla mnie miłe, przyjemne, atrakcyjne, pożyteczne, budujące, inspirujące i rozwojowe.

Istnieję po to, by w pełni urzeczywistnić i przejawiać moją boskość, moją unikalność.
Jestem stworzony na podobieństwo Boga, więc mam niczym nieograniczone możliwości.
Moje ciało istnieje po to, by przejawiało boską doskonałość poprzez doskonałe zdrowie, oraz piękny, zgrabny, młody, atrakcyjny wygląd.
Mój umysł istnieje po to, by przejawiał bosko doskonałą harmonię, mądrość, kreatywność, czystą świadomość i moc.

Bóg obdarza mnie wszystkim, bym doświadczał miłości, szczęścia, bogactwa, harmonii, mocy i oświecenia, bym doświadczał wszystkich pozytywnych aspektów życia.
Bóg jest mocą, której ufam. Bóg jest miłością w moim sercu.
Moje serce istnieje po to, by doświadczało bosko doskonałych uczuć radości, szczęścia, miłości oraz mocy. Dzięki Bogu, w każdej chwili życia doświadczam sensu i mocy miłości.
Dla Boga wszystko jest możliwe, a moja wola jest zgodna z wolą Boga.
Bóg ochrania mnie przed wszystkim, co mogłoby ograniczyć bądź zahamować mój rozwój. Bóg wspiera mnie w rozwoju. Bóg jest mocą, której ufam.
Bóg uwalnia mnie od wszelkich przyzwyczajeń i zobowiązań doświadczania negatywnych aspektów życia. Bóg wspiera mnie w doświadczaniu wszelkich pozytywnych aspektów życia. Bóg oferuje mi miłe doświadczenia i przeżycia. Doświadczanie pozytywnych aspektów życia jest dla mnie błogie i oświecające.

Moje związki istnieją po to, by manifestowała się w nich boska doskonałość, bym doświadczał w nich miłości, szczęścia, bogactwa, doskonałej harmonii, mocy i oświecenia. Moje związki istnieją po to, bym doświadczał w nich wszelkich pozytywnych aspektów rzeczywistości.
Bóg obdarza mnie doskonałym związkiem z atrakcyjną, zakochaną we mnie osobą, która jest mi bliska energetycznie i świadomościowo, która mnie wspiera i inspiruje w życiu, i w rozwoju. Bóg błogosławi moje życie związkiem z osobą gwarantującą mi najwyższą jakość związku miłości, seksu oraz pieszczot. Z bożą pomocą potrafię harmonijnie łączyć pracę, zabawę, związek, seks, pieszczoty i rozwój duchowy.
Bóg wspiera mnie, bym doświadczał miłości, szczęścia, bogactwa, harmonii, mocy i oświecenia zawsze i wszędzie. Bóg wspiera mnie, bym zawsze i wszędzie działał zgodnie z Jego wolą. A wolą Boga jest, bym był szczęśliwy i bosko doskonały, by szczęśliwe i bosko doskonałe było całe moje życie i każde moje działanie.

Ponieważ moja wola jest zgodna z wolą Boga, to otaczający mnie ludzie z radością i z przyjemnością robią to, co ja chcę. To uczciwe i w porządku, gdy ja . . . . . . . , wykorzystuję wszystkie swoje walory oraz swoją przewagę.
Dzięki Bogu pozostaję stale wypełniony i otoczony cudownymi wibracjami przyciągającymi powodzenie, sukcesy, szczęście, miłość, zdrowie i doskonałą harmonię.
Dla Boga wszystko jest możliwe. Bóg znajduje najlepsze rozwiązania wszystkich moich problemów. Bóg dba o zaspokajanie moich potrzeb. Bóg już teraz daje mi wszystko, co mi naprawdę potrzebne. Bóg obdarza mnie wszystkim, co dla mnie najkorzystniejsze.
Skoro wszystko jest możliwe dla Boga, to jest możliwe i dla mnie, gdyż On mnie w tym wspomaga. Również moje zdolności parapsychiczne służą mi, bym doświadczał wszelkich pozytywnych aspektów rzeczywistości.
Jestem wdzięczny Bogu za Jego opiekę i ochronę nade mną i nad moim życiem.
Z ufnością i wdzięcznością przyjmuję wszelkie dary i błogosławieństwa. Moje życie ma sens, moje działania mają sens, moja praca ma sens.
Dziękuję Ci Boże.

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Uzdrawianie Duchowe (Boskie)
Leszek Żądło
Kurs Doskonalenia Umysłu - 5 CD
Leszek Żądło
Psychologia robienia pieniędzy
Leszek Żądło
Samouzdrawianie Metodą Huny
Leszek Żądło