Wróć do listy artykułów

Leszek Żądło

Sensowne i skuteczne działanie (dekret)

Ja, . . . . . . . , wybieram radosne, szczęśliwe, spokojne, zdrowe, bogate, miłe, spełnione życie. Wybieram podejmowanie sensownych decyzji i skutecznych działań.
Ja, . . . . . . . , sam decyduję o moim własnym życiu. Ja, . . . . . . . , sam wiem, czego chcę i osiągam to bez oglądania się na innych. Bóg udziela mi wystarczająco dużo wsparcia przy realizacji moich celów. Dzięki Bogu z dnia na dzień wzrasta moja moc kreacji.

Ja, . . . . . . . , jestem niewinny, bezpieczny i w porządku, gdy realizuję swoje plany. Jestem niewinny, bezpieczny i w porządku, gdy spełniają się moje marzenia. Jestem niewinny, bezpieczny i w porządku, gdy udają mi się świadome kreacje mentalne.
To, co robię, jest bezpieczne i korzystne. To, co robię, zasługuje na uznanie i powszechny podziw.
Wszystkie moje działania są słuszne i efektywne. Wszystkie moje działania są celowe. Jestem zawsze wystarczająco zmotywowany (zdopingowany), by działać sensownie, celowo i skutecznie. Doświadczam coraz więcej rzeczywistej mocy pozytywnych motywacji. Czerpię słuszną satysfakcję z wszelkich moich działań.

Ja, . . . . . . . , zawsze wiem, o co mi chodzi i wyrażam to w sposób jasny i zrozumiały.
Jasno i konkretnie określam to, czym się zajmuję.
Z łatwością i zainteresowaniem koncentruję uwagę na pozytywnych efektach swoich planów i działań.
Wszystkie moje działania są sensowne i skuteczne.
Wierzę, głęboko wierzę, że wszystkie moje plany i najpiękniejsze marzenia spełniają się z korzyścią dla mnie i dla innych.

Mam wystarczająco silną wolę, by realizować swoje plany. Mam wystarczająco dużo cierpliwości, by realizować swoje plany. Mam wszystkie środki i możliwości, by realizować swoje plany. Czuję się zawsze wystarczająco zmotywowany, by realizować swoje plany.
Boska moc wewnątrz mnie chroni mnie przed presjami i żądaniami otaczającego świata. Boska moc we mnie chroniąc mnie stwarza przestrzeń do spełniania moich planów i marzeń. Boska moc we mnie chroniąc mnie stwarza przestrzeń do sensownych i skutecznych działań. Gdyby ktokolwiek chciał wyrządzić mi krzywdę, musi się liczyć z tym, że jego możliwości są niczym wobec bożej mocy, która mnie ochrania.
Bóg gwarantuje mi wolność, bezpieczeństwo, szczęście i spełnienie.
Właśnie teraz jest odpowiedni czas, bym podejmował sensowne decyzje. Właśnie teraz jest odpowiedni czas, bym działał sensownie i skutecznie.
Cierpliwie i z łatwością koncentruję uwagę na swoich planach. Chętnie i z łatwością koncentruję uwagę na wizji zrealizowanych celów. Z łatwością i skutecznie realizuję swoje plany. Cierpliwie doprowadzam moje plany i działania do końca.

Sensownie działając realizuję swoje plany i marzenia. Działając osiągam doskonałość, spełnienie i oświecenie. Moje życie ma sens, moje działania mają sens, moja praca ma sens.

 
Leszek Żądło - zdjęcie
  Leszek Żądło:

Polecamy książki i płyty Leszka Żądło:

Cuda samouzdrawiania
Leszek Żądło, Beata Augustynowicz
Uzdrawianie związku z Bogiem
Leszek Żądło