Maciej Fortuna

Ostatnio dodane opinie

Zrób fortunę na zdrowym stylu życia - Paul Zane Pilzer   Zrób fortunę na zdrowym stylu życia - Paul Zane Pilzer
5 gwiazdek Rewelacja !!!
Maciej Fortuna, 8 października 2006
"Pochłonołem" tę ksiązkę przez weekend, pomagając sobie w godzinach nocnych filiżankami brązowych dopalaczy. Jest to pierwsza książka tego autora, którą przeczytałem, aczkolwiek wiele już wczesniej o nim samym słyszałem. Uznawany jest często za proroka przewidując sukces Billa Gatesa, a jest zwyczajnie bardzo dobrym ekonomistą, który potrafi dostrzec rzeczy w gospodarce, których nie zauważają inni. Przewidując sukces produktów i usług związanych z branżą zdrowia, który obrotami przewyższy przemysł informatyczny i to juz w niedługim czasie, pokazuje gdzie my w tym biznesie możemy odnależć swoje miejsce.
Ksiązka ta jest swoistego rodzaju podręcznikiem dla osób związanych z branżą zdrowia, bądź planujących taka działalność podjąć od właścicieli gabinetów odnowy biologicznej po dystrybutorów suplementów witaminowych.
Naprawde polecam, ponieważ znajdujemy sie w przeddzień wielkiej rewolucji, której wynikiem będzie masowy popyt na produkty i usługi zdrowego życia.

Ps. Polecam ten sklep internetowy, ponieważ jak sami sie przekonacie zostając klientami, potraktowani będziecie profesjonalnie w każdym calu !!!
Sam się o tym przekonałem :)

Zobacz wszystkie moje opinie (1)

 
Maciej Fortuna - zdjęcie
  Maciej Fortuna: