Wróć do listy artykułów

Grażyna Heinrich

Prognoza numerologiczna na rok 2014

Nowy Rok numerologiczny, któremu patronuje siódemka, rozpoczął się 5 września 2013 roku i będzie trwał do 24 września 2014 roku. Wibracja daty rozpoczynającej obecny rok to dwójka. Wszystkie te elementy sprawią, że rozpoczynający się rok będzie dynamiczny, analityczny i partnerski, obfitujący w natężone emocje. Sprzeczne tendencje i impulsy mogą wyzwolić różnego rodzaju lęki, których wynikiem będą agresywne zachowania.
Przygotujmy się na rok powodujący niekontrolowane działania.

Na arenie międzynarodowej mogą zdarzać się konflikty wywołane potrzebą zrealizowania przez poszczególne kraje własnej wizji porządku. Trudno będzie utrzymać sojuszników, jako że każdy z nich będzie miał inny pomysł na zachowanie pokoju. Mogą się zdarzać gwałtowne zerwania spotkań czy narad służących pokojowym, dyplomatycznym celom. W efekcie często będzie się obserwować samotne, zaczepne działania.

W Unii Europejskiej możliwe konflikty. Każde z państw będzie na nowo analizować zasadność przynależności do unii. Mimo istniejących powiązań wystąpią tendencje osamotnienia.

Polska na arenie międzynarodowej może wywoływać konflikty swoimi działaniami, z uwagi na chęć zaprowadzenia porządku w sposób nieakceptowany przez sojuszników.

Podobna sytuacja będzie miała miejsce w polityce wewnętrznej. Mogą się pojawiać różnego rodzaju ogniska zapalne oraz chęć oczyszczenia starych struktur. Trudno będzie rozwiązać konflikty rządu ze związkami zawodowymi.

Sytuacja ekonomiczna nie ulegnie spektakularnej poprawie, mimo, że rząd będzie starał się przeanalizować sytuację. Działania doraźne zamiast pomóc wzbudzą niezadowolenie społeczeństwa.

Tendencje nowego roku zamanifestują się również w aurze. Mogą wystąpić gwałtowne opady i dotkliwe powodzie, szczególnie w lipcu przyszłego roku. Z kolei w lutym można spodziewać się obfitych opadów śniegu.

Aby obliczyć w jakim roku każdy z nas się znajduje sumujemy naszą datę urodzenia i dodajemy rok przyszły np.: 25.03.1982 = 2+5+3+1+9+8+2=30=3+0=3
3+2014=3+2+1+0+4=10=1+0=1

Osoba „3” od 5 września 2013 do 24 września 2014 znajduje się pod wpływem „1” roku własnego, czyli zaczyna cykl dziewięcioletni.

Osoba 1 – dostanie się pod wpływ roku ósmego, który w połączeniu z rokiem uniwersalnym siódmym będzie wymagał poświęcenia większej uwagi pojawiającym się wydarzeniom zarówno pozytywnym, jak i negatywnym. Będzie to rok rozliczeniowy. Przy pozytywnym postępowaniu w poprzednich latach, przyniesie obfitość nagród, niejednokrotnie odbijających się szerokim echem. Natomiast przy negatywnych wpływach osoba może popadać w depresje, które mogą wywoływać nałogi. Niemniej jednak obydwa wymiary tego roku przyniosą ze sobą głęboką transformację, jak i zrozumienie wszelakich zjawisk.
Jedynka będzie bardziej dynamiczna i zarazem tajemnicza. Charakteryzować się będzie niezwykłą charyzmą, w związku z czym uda jej się pozyskać sojuszników do nowych inwestycji, jak również zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu.

Osoba 2 – nadchodzi rok dziewiąty, podsumowujący dotychczasowe działania, ale również sprzyjający głębokiej analizie zdarzeń. Dwójka bardzo emocjonalnie będzie podchodzić do tzw. „porządku” w życiu osobistym i zawodowym. Każde działanie będzie głęboko przeanalizowane ze wszystkimi „za” i „przeciw”. Może też odczuwać w tym roku dotyk samotności. Jeśli zdecyduje się na podróże na pierwszy plan wysunie się ich rola edukacyjna.
Dwójka w tym roku niejednokrotnie, i nie tylko podróżując, może doświadczać deja vu. Podjęcie edukacji (szkoła, studia czy kursy) pomoże jej przeżyć ten rok pozytywnie. Będzie bardziej twórcze i skupione, ich umysł chłonniejszy, a efekty działań intelektualnych szybko widoczne.

Osoba 3 – po obfitującym w niekorzystne zdarzenia roku dziewiątym wchodzi wreszcie w czas nowych działań, jak również realizacji dokonanych w poprzednim okresie planów. Poczuje tzw. „wiatr w żagle”, a ponieważ patronuje jej siódemka – działania będą bardziej precyzyjne, przeanalizowane i dopracowane, a nawet doprowadzone do perfekcji.

Osoba 4 – po dynamicznym okresie wchodzi w rok drugi – spokojniejszy, wolniejszy i bardziej emocjonalny, co niekoniecznie jej się spodoba, z uwagi na brak spektakularnych efektów.
Warto poświęcić trochę czasu na gruntowną analizę dokonań poprzedniego roku, a co za tym idzie, wybrać rzeczy które przyniosą długofalową satysfakcję. Zalecane jest skupienie się na swoim organizmie i sprawdzenie czy wszystko w nim funkcjonuje w należyty sposób. Jeśli pojawią się symptomy chorobowe, czwórka powinna niezwłocznie udać się do lekarza, ponieważ tendencje roku uniwersalnego mogą spowodować depresję z powodu słabości.

Osoba 5 – nastał czas swobody, rozrywki i głębokich emocjonalnych przeżyć z pogranicza karmicznych przypadków. Osoba może rozwinąć skrzydła w każdej dziedzinie swojego życia, bo fortuna jej teraz sprzyja. Będzie odważna, wesoła i spontaniczna. Jest to świetny czas na założenie rodziny, czy nową miłość, szczególnie, że piątki będą wręcz emanowały energią miłości.

Osoba 6 – następuje czas wytężonej pracy, szczególnie dotkliwej po swobodach roku poprzedniego, co więcej, “6” może wchodzić w konflikty emocjonalne (z powodu spotkania depresyjnego roku uniwersalnego z emocjonalną naturą szóstki). Ratunkiem jest poświęcenie się budowaniu przyszłości.
Szóstka nie powinna oczekiwać natychmiastowej zapłaty za włożony trud, ponieważ owoce jej działań będą widoczne za cztery lata.
Pracoholiczne szóstki będą się czuły całkiem komfortowo, natomiast te unikające zobowiązań mogą popadać w różnorakie frustracje, jako że warunki zewnętrzne będą wymuszały na nich działanie.

Osoba 7 – wreszcie odetchnie po wyjątkowo powolnym roku. W roku piątym doświadczy niezliczonych okazji do zrobienia kariery, jak również poznania ciekawych ludzi. Chaos tego roku będzie pod kontrolą uniwersalnej siódemki. Będzie to również czas na wszelkiego rodzaju podróże: zarówno zawodowe, jak i prywatne.
Siódemki będą w tym roku atrakcyjne nie tylko intelektualnie, ale i emocjonalnie oraz fizycznie. Nie powinny bać się podejmowania działań, ponieważ intuicja będzie podpowiadała im odpowiednie rozwiązanie.

Osoba 8 – po burzliwym poprzednim roku, obfitującym w wielorakie romanse, będzie mogła zalegalizować związek, a nawet doczekać się potomstwa.
Sprzeczne emocje towarzyszące ósemce w jej szóstym roku mogą powodować dylematy “związkowe”, zarówno osobiste, jak i zawodowe. Jest to dobry czas na remont domu, bądź jego zmianę.

Osoba 9 – w tym roku nastanie czas odbierania honorów; osoba zaprezentuje bardziej naukowe niż w poprzednim roku podejście do zdarzeń, ale też umiejętność wyciągania wniosków z wcześniejszych doświadczeń. Powinna poświęcić czas na robienie kariery, ponieważ w tym roku, dzięki emanowaniu charyzmą, jest wyjątkowo widoczna, tak na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.
Jednak może też zdarzyć się sytuacja odwrotna – głęboka analiza może doprowadzić do stanów depresyjnych, jak również różnorakich frustracji dotyczących życia osobistego i zawodowego. Dziewiątka może też doświadczyć chwil, w których fantazja wyzwoli duży romantyzm, łącznie z marzeniami o zamorskich podróżach, lub księciu z bajki.

 
Grażyna Heinrich - zdjęcie
  Grażyna Heinrich: