Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Diagnozuj ciało i umysł - metoda "człowieczka"

Poprzez świadomość możemy dbać o swoje ciało i umysł. Skąd biorą się najróżniejsze choroby? Z braku świadomości, z ignorowania tego, co dzieje się w ciele i umyśle.>
Zanim dolegliwość pojawia się na zewnątrz, rodzi się w środku, w subtelnym wymiarze umysłu, energii, ale i w ciele. Czujemy stres, ale nic sobie z tego nie robimy.

Ciało mówi nam, że coś nie gra, my mimo wszystko “przeginamy” czy to nadużywając komputera, czy seksu, czy jedzenia, czy pracy, czy rozrywek itd.

Masz informacje, którym towarzyszy ból. Początkowo są one bardzo subtelne, dlatego potrzebujesz rozwinąć subtelne poziomy świadomości. To oznacza profilaktykę. Dowiadując się, że coś się dzieje zanim rzeczy zaczną manifestować się na zewnątrz (nie tylko jako choroby, ale i tzw. wypadki), możesz zapobiegać nieszczęściom.

Kiedy dobry kapitan widzi, że okręt kieruje się na skały, stawia na baczność odpowiedzialną załogę. Problemy widać już z daleka. Tylko czy zechcemy patrzeć?

W tym momencie, gdy uważnie przyjrzysz się ciału i umysłowi, dostrzeżesz różne informacje, zjawiska. Opowiadają one historię prawdopodobieństwa Twoich życiowych porażek.

Spójrz na swoje ciało. Gdzie jest stres? Gdzie odczuwasz dyskomfort? Nie myśl o teoriach, o czakrach (choć i one mogą się pokazywać) czy czymś innym. Doświadczaj bezpośrednio. Możesz używać takiego kształtu np.:Zakreśl albo pokoloruj miejsca, które przykuwają uwagę jako zaburzone. To samo możesz zrobić z przodu i z tyłu ciała. Albo używaj takiego obrazka (np wydrukowanego) do pomocy w autodiagnozie – patrz na niego i wyczuwaj, obserwuj.

Świadomość ma zasadnicze znaczenie – wiedzieli o tym doskonale kahuni tworząc siedem zasad Huny. IKE, czyli Świadomość to zasada nr. 1.

I sugeruję, byś tu i teraz uczynił ją pierwszą zasadą swojego życia, jeżeli tego jeszcze nie zrobiłeś.

Pracę z “człowieczkiem” (czy zakreślając miejsca zaburzone, czy nie – nie ma co marnować tyle papieru) możesz wykonywać tak często, jak zapragniesz, to świetny sposób rozwoju świadomości.

To od niej zasadniczo zależy Twój sukces w każdej dziedzinie.

Ćwicząc ją wobec własnego ciała, nauczysz się stosować ją także w sferach związku, pieniędzy, relacji rodzinnych i towarzyskich oraz na duchowej ścieżce.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody Huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, muninszaman.pl. Kursy – Akademia Munina

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman: