Psychoterapia praniczna - Choa Kok Sui

Psychoterapia praniczna

Nasza cena: 29,75 zł  (cena rynkowa: 32,00 zł, oszczędzasz 7% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Uzdrawianie

Może Cię również zainteresuje

Opis

Książka kładzie pomost między umysłem, ciałem fizycznym oraz układem energetycznym człowieka, wprowadzając nowe możliwości do tradycyjnej psychoterapii.

Psychoterapia praniczna to leczenie psychiki za pomocą energii naturalnych – uczy sposobu korzystania z metod bioenergoterapeutycznych stosowanych od wieków w medycynie Wschodu, w leczeniu takich zaburzeń psychicznych, jak: zachowania kompulsywne, stany napięcia, niepokoju i stresu, fobie, depresja, histeria, impotencja, skłonności samobójcze, nałogi i wiele innych.

Autor przedstawia też szczegółowo sposoby samouzdrawiania i oczyszczania psychicznego.

Psychoterapia praniczna jest metodą uzdrawiania używaną w profilaktyce, i leczeniu chorób psychicznych. Mimo ogromnego postępu w nauce i medycynie leczenie takich zaburzeń jak depresja, alkoholizm, uzależnienie od narkotyków i wiele podobnych jest kosztowne, trudne i trwa bardzo długo.

Celem psychoterapii pranicznej jest uzupełnienie metod współczesnej medycyny i pomoc milionom pacjentów chorych psychicznie w szybkim uwolnieniu się od cierpień. Wykorzystuje ona do tego zasady ezoteryczne oraz techniki, które przez wieki pozostawały w ukryciu.

Jedną z najczęściej spotykanych dolegliwości psychicznych jest stres spowodowany pracą lub kłopotami w domu. Jest to również jedna z istotniejszych przyczyn rozpadu małżeństwa. Psychoterapia praniczna ma na celu ocalenie i poprawę związków rodzinnych przez skuteczne łagodzenie napięć wynikających z pracy zawodowej i sytuacji w domu.

Przedstawione tu zasady wydadzą się większości czytelników nowe, a nawet całkiem dziwne. Liczymy na to, że zachowają oni otwarty, lecz zarazem krytyczny umysł.

Inteligentny czytelnik nie powinien wszystkiego negować i nie może żywić uprzedzeń, ale winien przestudiować tę książkę, wykazując obiektywizm i jasność myślenia. Przy ocenie jej wartości ostatecznym kryterium niechaj będzie skuteczność opisanych metod uzdrawiania. Powiada się, że smak budyniu można sprawdzić, gdy go zjemy, a nie gdy będziemy teoretyzować i spekulować na jego temat.

Chcąc efektywnie korzystać z większości opisanych tu technik uzdrawiania, musisz wcześniej opanować tę metodę co najmniej w stopniu średnio zaawansowanym.
Osoby, które nie mają jeszcze wykształcenia w tej dziedzinie, muszą opanować podstawowy i średni poziom uzdrawiania pranicznego, co trwa kilka miesięcy. Mogą eksperymentować, lecząc lekkie niedomagania psychiczne, takie jak stres, irytacja, smutek, fobia i niezbyt głęboka depresja. Leczenie poważniejszych dolegliwości powierza się tylko doświadczonym uzdrowicielom o wysokich kwalifIkacjach.
Czytelnicy pragnący lepiej zrozumieć istotę niniejszej książki powinni najpierw przeczytać “Cuda uzdrawiania pranicznego” i “Uzdrawianie energią kolorów”.

  • Liczba stron: 254
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Rozmiar: 15x21 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-22-4
  • Rok wydania: 2003

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane