Dotyk kwantowy - Richard Gordon

Dotyk kwantowy

Nasza cena: 25,10 zł  (cena rynkowa: 27,30 zł, oszczędzasz 8% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Uzdrawianie

Może Cię również zainteresuje

Opis

Dotyk kwantowy to niezwykła metoda uzdrawiania za pomocą energii, stworzona, opisana i upowszechniona przez Richard Gordona. Ma ona wszechstronne zastosowania – pozwala korygować skrzywienia kręgosłupa, usuwać stany zapalne i ból czy eliminować zaburzenia emocjonalne.

Może być wykorzystywana samodzielnie bądź jako uzupełnienie innych alternatywnych metod leczenia: akupunktury, akupresury, reiki, terapii polarity, terapii czaszkowo-krzyżowej itp.

Autor pokazuje, krok po kroku, jak opanować specjalne techniki oddechowe i koncentrować się na odczuwaniu swojego ciała, by podnieść poziom własnej energii – wtedy wystarczy zaledwie lekki dotyk, by przesłać uzdrawiającą energię drugiej osobie. Dotyk kwantowy można też wykorzystywać w odniesieniu do zwierząt, w samouzdrawianiu, a nawet w uzdrawianiu na odległość. Jest to prosta i ogromnie skuteczna metoda, jak dowodzą tego liczne przykłady przytoczone przez autora, i być może w przyszłości będzie ona z powodzeniem wspierać medycynę konwencjonalną.

  • Liczba stron: 240
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-48-8
  • Rok wydania: 2005

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Świetna książka!!!
Autor: dr–orchidea (Wrocław) - 26 grudnia 2006
Książkę tę znalazłam pod choinką w te święta. Zachwyciła mnie jej prostota i przejrzystość opisanych technik uzdrawiania. Każdy ma w sobie energię życia, którą w prosty sposób może pomóc innym, aby oni uzdrowili sami siebie! Uzdrowienie nastąpi poprzez dostosowanie się do podniesionej wibracji osoby przekazującej energię. A wszystko to za pomocą zwykłego dotyku dłoni...Polecam!

Ostatnio oglądane