Dłonie pełne światła - Barbara Ann Brennan

Dłonie pełne światła

Nasza cena: 58,21 zł  (cena rynkowa: 62,79 zł, oszczędzasz 7% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (3 opinie)

Produkt należy do kategorii: Uzdrawianie

Może Cię również zainteresuje

Opis

Samoleczenie i uzdrawianie przy pomocy bioenergoterapii.

Wokół każdego człowieka istnieje pole energetyczne-aura, która otacza i przenika nasze ciało fizyczne. Ta energia jest nierozerwalnie związana ze zdrowiem. Jej nierównowaga staje się przyczyną choroby. Naukowe badania ludzkiej aury dowodzą, że można ją wykorzystywać. na tym właśnie opiera się uzdrawiająca sztuka nakładania dłoni – bioenergoterapia.

Barbara Ann Brennan – światowej sławy fizyk z Nasa, psychoterapeutka i uzdrowicielka, autorka bestsellerów medycyny alternatywnej (Światło życia) -pokazuje, jak dzięki aurze można leczyć siebie i innych, i przedstawia praktyczne sposoby wykorzystania pola energetycznego człowieka dla poprawy zdrowia.

  • Liczba stron: 400
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Rozmiar: 17x24 cm
  • Numer ISBN: 83-241-2425-X
  • Rok wydania: 2008

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Znakomite kompendium wiedzy.
Autor: dr–orchidea (Wrocław) - 25 kwietnia 2008
Książka "Dłonie pełne światła" jest znakomitym podręcznikiem wyjaśniającym wszystkie aspekty uzdrawiania i związanych z tym czakramów oraz aury. Bardzo interesujące jest przedstawienie podstawowych typów charakterologicznych. Ta wiedza sprzyja otwarciu się na własne uzdrowienie oraz uczy uzdrawiania innych osób. Polecam:)
5 gwiazdek Doskonały podręcznik bioenergoterapii
Autor: Dorota Kuligowska ( Szczecin ) - 30 września 2006
Myślę, że bez wiedzy zawartej w tej książce trudno być dobrym terapeutą. Znalazłam w niej wiele wskazówek do pracy z uzdrawianiem ducha i ciała. Doskonale wyjaśnia wzorce aur i czakramów dla głównych typów charakterologicznych. Autorka w interesujący sposób pisze o poziomach uzdrawiania, od pracy na których zależy długofalowa skuteczność terapii. Serdecznie polecam.
4 gwiazdki Ciekawe kompedium wiedzy o uzdrawianiu
Autor: Ishi (Edynburg) - 25 września 2006
"Dłonie pełne światła" Barbary Ann Brennan to jedna z najbardziej ciekawych pozycji dotyczących uzdrawiania, aury i czakramów jakie są na polskim rynku. Barbara pracowała jako fizyk dla NASA i innych instytutach naukowych, gdzie "znalazła współzależność niektórych parametrów fizykalnych w pomiarach energii biopola i aury człowieka". Autorka dzieli się doświadczeniami ze swojej praktyki uzdrowicela, opisuje mechanizmy występujące w aurze i sposoby powstawania chorób i ich uzdrawiania. Każdy rodział kończą pytania i tematy do przemyślenia. Książka stworzona została jako podręcznik, dla wszystkich, których interesuje pogłębienie swojej wiedzy w temacie.

Pozycja ta posiada twardą oprawę, jest bardzo ładnie wydana, zawiera kolorowe strony pokazujące kolory aury i energii.

Ostatnio oglądane