Wróć do listy artykułów

Munin Szaman

Długie praktyki - konieczność dla rozwoju mocy

“Manawa” to “czas” (4-ta zasada). Większą moc w Hunie, ale nie tylko można rozwinąć tylko w jeden sposób (przynajmniej ja nie słyszałem o innym): długie praktyki.
Nie radzę nikomu wykonywać długich praktyk samodzielnie, sięgnijmy po przekaz od nauczyciela. Można narobić sobie “bidy”.
Tylko wtedy, kiedy długo siedzisz w praktyce, możesz rozwinąć doświadczenie do tego stopnia, że świadomość przeniknie głębiej do ciała energetycznego, czakr, ciał subtelnych na tyle, by można było wyzwolić większe pokłady mocy czy zdolności (paranormalnych). Oczywiście nie samo siedzenie jest ważne, ale i odpowiednia metoda.
Możesz siedzieć i nic się nie zmieni. Wiedzę zdobędziesz od właściwych ludzi, we właściwym czasie.
Ile powinna trwać taka praktyka? Sądzę, że minimum 30 minut. Jak mówię nie chodzi tylko o czas spędzony w pozycji, ale o rozwijanie doświadczenia na podstawie określonej techniki.
W Bon odradza się absolutnie bezcelowe siedzenie. Może to powodować poważne komplikacje fizyczne i psychiczne.
W takim środowisku, kiedy wizualizujesz ciało energetyczne, wzrasta stopień Twojego uświadomienia go sobie. Staje się dla Ciebie “składnikiem” zdrowego rozsądku. To bardzo ważne dla pewności (zasada Huny nr. 6).
Innymi słowy świadomość jest tak duża, że doświadczasz go praktycznie jak ciała fizycznego.
Jeżeli chcesz poznać odpowiednie metody, które nie zmarnują Twojego czasu i doprowadzą do rozwoju, mogę Ci polecić kursy tradycji Bon (www.ligmincha.pl). Hunę także można w ten sposób stosować, ale odradzam robienie tego na własną rękę. Dobrze jest współpracować z kimś, kto ma większe doświadczenie.
Długie praktyki są warunkiem skuteczności w uzdrawianiu. Świadomość potrzebuje czasu, by urzeczywistnić się w ciele energetycznym. Jeżeli go nie otrzyma, efekty praktyk zawsze jakieś będą, ale mało skuteczne.
Dobrym sposobem jest również siadanie na krócej, ale częściej. Nie zastąpi to dłuższych praktyk, ale przyniesie wiele korzyści i znacznie wesprze rozwój.
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, www.muninszaman.pl

 
Munin Szaman - zdjęcie
  Munin Szaman:

Polecamy następujące produkty:

Czy można żyć 150 lat?
Michał Tombak
Dotyk kwantowy
Richard Gordon
Intuicja
Penney Peirce