Wróć do listy artykułów

Nelly Radwanowska-Amejgag

Nie jest za późno...

Zewsząd dopływają do nas informacje dotyczące konsekwentnego zatruwania naszego życia poprzez pożywienie, medykamenty, wodę, powietrze. Jesteśmy na codzień bombardowani reklamą popychająca nas do konsumpcji bez granic, pomnażania majątków, kopulacji w przerwach na obiad, bezsensownie wzrastającej ilości ciuchów w szafach i złogów tłuszczu na brzuchach,które później mamy odssysać w gabinetach “piękności”.

Czy zastanowiliscie sie dlaczego przez cały rok słowo SALE widnieje na większości witryn sklepowych? Czy pomyśleliscie kiedykolwiek dlaczego tak nas zachęcają do regularnego przeprowadzania “pseudo-profilaktycznych” badań lekarskich? Dlaczego ilość szczepień “profilaktycznych” mnoży sie w tempie grzybów rosnących po deszczu? Dlaczego nasze dzieci od urodzenia stale na coś chorują? Dlaczego wmawia się nam konieczność regularnego “bycia pod kontrola lekarską”? Dlaczego większości pacjentów przepisuje się tabletki “na zdrowie i chorobę”?Dlaczego żle trawimy, żle się czujemy , nie mamy sił, jesteśmy źli, tracimy nierzadko poczucie sensu życia?

Jesli to Was choć trochę zastanawia, to najwyższy czas , by wyjść z marazmu bierności i odsunac się od tego wszystkiego co nam serwuja instytucje “opiekuńcze” w imię “troski o społeczeństwa”.Codex Alimentarius, Codex Medicus… czy są wam te pojęcia znane…?

Korporacje, Rzady, międzynarodowe organizacje pzejęły kontrolę nad żywnoscią i rynkiem medycznym.-

(youtube.com: zwalczaj nowy porządek świata)

Wyłączcie telewizory, radia przez które non stop odbywa się programowanie ludzi na czestotliwości lęku,poczucia zagrożenia i agresji.

Nie poddawajcie się absolutnie ŻADNYM SZCZEPIENIOM. Wszystkie są produkowane w celu doprowadzenia ludzi do obniżonej generalnej odporności i utrzymania w stanie gotowości do zapadania na choroby. Szczególnie dzieci są obiektem tych nikczemnych działań. Szczepienia na tzw.”świńską grypę” są letalne(śmiertelne) i mają na celu depopulację ludzkosci. Tak więc dajmy się zabić!!!( obejrzyj film Youtube.com:Grypa,epidemia pandemia)

Nie dajcie się nakłaniać na jakiekolwiek dodatkowe badania medyczne, jeśli nie płynie to z koniecznosci postawienia diagnozy istniejacych poważnych zaburzeń.

Nie przyjmujcie zadnych leków które sa przepisywane pod hasłem “profilaktyka”

Jeśli chcecie uzupełnić witaminy i minerały to korzystającie jedynie z naturalnych suplementów, a najlepiej po prostu z roślin (youtube.com:Codex Alimentarius w twojej lodówce…remastered)

Odstawcie leki chemiczne, jeśli nie są one niezbędne dla podtrzymania życia (choć to bardzo wzgledne:))

Nie bierzcie leków na sen albo uspokojenie. Nie faszerujcie się lekami przeciwbólowymi.

Nie myjcie zębów pastami z fluorem ani nie fluoryzujcie (fluor demineralizuje strukturę zębów i kości, doprowadzajac do próchnicy)

Postarajcie sie zminimalizować zaopatrywanie się w zywność paczkowaną, metkowaną, tzn pochodzaca ze sklepów. Wszystko jest pod kontrola Codex Alimentarius, które czuwa na niską jakością i “odpowiednim “stanem zatrucia produktów trafiających do sklepów. Kupujcie na bazarach bezpośrednio od producentów, rolników, chodowców. Wybierajcie świadomie źródła waszego jedzenia, które może być życiodajne , albo śmiercionośne.

Włóżcie trochę wysiłku w pieczenie własnego pieczywa i przygotowywanie zawsze świezych, nigdy nie odmrazanych posiłków .

Pijcie dużo wody ze źródełek oligoceńskich (nigdy nie ze sklepów, bo woda w butelkach jest martwa energetycznie).

Zrezygnujcie ze wszelkich oczyszczonych produktów żywnościowych (biały cukier, biała mąka, biały ryż), które mają minimalną wartość odżywczą i sprzyjają wszelkim chorobom metabolicznym , w tym otyłości.

Nie kupujcie produktów z zawartoscią sztucznego słodzika-aspartamu (youtube.com :Aspartam-rakotwórcza słodycz, 6 odc.) , po którym nawet szczury zdychają.

Nie podgrzewajcie w mikrofali, ponieważ w ten sposób Wasze jedzenie staje się martwą masą bez wartości energetycznej .

Unikajcie żywienia zbiorowego (produkty sa pozyskiwane w niwłaściwych źródłach, sa zwykle najtańsze, energia ludzi przygotowujących pożywienie nie zawsze jest zbyt dobra.)

Nie jest jeszcze za późno na uratowanie swego życia i zapobieżenia planowanej dla nas niewoli.

 
Nelly Radwanowska-Amejgag - zdjęcie
  Nelly Radwanowska–Amejgag: