Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Romby widoczne w ludzkiej energetyce.

Wpisując w wyszukiwarce internetowej słowa związane z obecnością ,,rombu” w energiach ludzkich oraz naszych Dusz nie znajdziemy zbyt wielu informacji. Po polsku opisano jedynie sam symbol ,,rombu”.
Podobnie jak Merkaby, jak rozmaite trójkąty, koła, piramidy i inne płaskie oraz przestrzenne figury geometryczne, możemy w energetyce cudzej, w naszej i Duszach napotkać również ,,ROMBY” wkodowane w czakry i w inne miejsca.
Symbol rombu może sobie zdefiniować wg rozmaitych opisów np z WikipediiLink
,, Któż w Polsce orientuje się w słowiańskiej symbolice kolorów i ornamentów? ... Romb z zagiętymi od niego w dół liniami to symbol śmierci. Jajo – dar, jego symbolika dla Słowian, łatwość dekorowania twardej i jednocześnie … Romb symbolizuje: właśnie jajo i to samo, co jajo – życie, Drzewo Życia ..” i tyle sensownych informacji.

Romby możemy napotkać np. czakrze serca i III oka u tych Dusz i ludzi co widzieli kiedyś siebie i przedstawiali się jako prawie sam Bóg stwórca. Jako wszelkiej rangi bogowi, bóstwa, święci tej czy innej Religi, jak osoby znane z rzeźb i obrazków do których modlą się inni.
Ową własną ,,boskość” i potrzebę wywyższenia się na ołtarze pokazuje sporo postaci m.in. za pomocą symbolu rombu.
Można też przyjąć jako pewnik, że taka postać materializowała kiedyś np. rozmaite złote jaja zwane tez lingamami, oraz inne przedmioty. Robiła cuda wszelakie poza Bogiem, na koszt własny oraz na koszt tych którzy się do owej postaci modlą.

Niewiele jest w internecie wizerunków rombu pokazanego w okręgu czakry. A jeśli już są to dodatkowo przekodowują na grupę Archaniołów i z tego powodu nie publikuję w/w. Proszę szukać u siebie płaskiego lub przestrzennego rombu w czakrze III oka. Rozkodowuje się to podobnie jak np. Merkaby.Link Pamiętajmy, że wszelkie figury geometryczne umiejscowione w naszych energiach ostrymi Wierzynkami ranią od wewnątrz płaszcze czakrowe, płaszcze auryczne. A te umieszczone na 3 oku blokują przytomne jasnowidzenie. W nieprzytomnym transie wiele osób z takim rombem widzi samych siebie bogami, oblicza sobie % boskości itp.
Romby we własnych czakrach mają osoby jakie siebie i innych przyrównują do Boga, te które uwierzyły lub promowały idee podobne do bałwochwalczych sugestii w stylu ,,bogami jesteście”.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: