Nowa świadomość duchowej mocy - Sanaya Roman

Nowa świadomość duchowej mocy

Nasza cena: 27,81 zł  (cena rynkowa: 30,45 zł, oszczędzasz 9% !)
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Rozwój duchowy

Może Cię również zainteresuje

Opis

Seria “Z INNYCH ŚWIATÓW”

Przekazy “z innych światów” zawsze były odbierane przez ludzi. Niektóre uznawane są za natchnione pisma mistyczne o znaczeniu sakralnym. Zawierają informacje i nauki najczęściej niedostępne ludziom w zwykłym trybie poznawczym. Autorstwo przekazów przypisuje się istotom nieprzejawiającym się aktualnie na ziemskim planie materialnego życia.

Świat, który nas otacza, postrzegamy nie tylko za pomocą zmysłów, ale także na poziomie intucyjnym, dzięki energii, jaką nieustannie przekazujemy i odbieramy. Ważne, aby świadomie korzystać ze swojej zdolności wyczuwania owej energii i dostrajania się do niej – by tworzyć mądry świat pełen miłości, obfitości, pokoju i tolerancji.

O tym wszystkim mówi książka Nowa świadomość duchowej mocy, która stanowi swego rodzaju channeling, czyli przesłanie pochodzące z wyższych poziomów istnienia. Jego nadawcą jest Orin, który przemawia do nas za pośrednictwem autorki, Sanayi Roman. Orin, mądry i życzliwy nauczyciel duchowy, wskazuje nam, w jaki sposób możemy zdobyć tę umiejętność, i proponuje szereg ćwiczeń, które ułatwią i przyśpieszą jej opanowanie.

Przekonamy się wówczas, że wkraczając w świat podwyższonych energii i głębiej poznając samych siebie, możemy osiągać zamierzone cele i realizować pragnienia, kształtować nasze związki z innymi ludźmi i kierować się wyłącznie pozytywnymi emocjami, co uczyni nasze życie spójnym i harmonijnym.

  • Liczba stron: 224
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 14,5x20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-35-6
  • Rok wydania: 2004

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane