Poradnik rozwoju duchowego - Leszek Żądło

Poradnik rozwoju duchowego

Nasza cena: 22,05 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (6 opinii)

Produkt należy do kategorii: Rozwój duchowy

Może Cię również zainteresuje

Opis

*NAKŁAD KSIĄŻKI WYCZERPANY*

Ta niezwykła książka pomogła już tysiącom ludzi odnaleźć się w życiu i na duchowej ścieżce. Pokazuje ona, jak odbudować nadzieję oraz poczucie sensu i wartości życia, jak samodzielnie a przy tym bezpiecznie kroczyć ścieżką własnego duchowego rozwoju. Jest ona szczególnie cenna dla tych, którzy byli bliscy utraty nadziei, którym wmówiono, że zostali przeklęci lub pozbawieni bożych błogosławieństw.

“Poradnik rozwoju duchowego” obficie korzysta z praktycznego dorobku jogi, buddyzmu, ezoterycznego chrześcijaństwa oraz psychoterapii humanistycznych, m.in. rebirthingu i regresingu. Autor omawia metodologię pracy umysłowej, którą każdy początkujący musi opanować, jeśli chce osiągać znaczące postępy w swym rozwoju.

Wszystko, co ci potrzebne, jest w twoim umyśle. naucz się to odnajdywać, rozpoznawać i korzystać z tego! Nie licz na to, że jakiś guru lub hipnotyzer poukłada ci w głowie! Nie licz na to, że jakaś książka zrobi to za ciebie! Licz tylko na inspirację i rzetelny warsztat dla własnej pracy.

Niech “Poradnik” będzie dla ciebie dobrym, ale nie jedynym narzędziem w doskonaleniu umysłu. Skorzystaj z pomocy, która właśnie do ciebie przychodzi!

To pierwsza tego rodzaju pozycja napisana po polsku. Zaskakuje, zmusza do zastanowienia i uczy na przykładach.

  • Liczba stron: 214
  • Rozmiar: 14,4x20,5 cm
  • Numer ISBN: 83-903645-3-0
  • Rok wydania: 2002
  • Komentarz: Wydanie VI (poprawione)

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek moja ocena
Autor: jacek tylko - 19 maja 2008
cudowna pozycja:)wymaga cierpliwości jednak.u mnie zmiany nastąpiły dopiero po roku intentywnego oczyszczania:)jest cudownie napisana, każdy jest w stanie ją pojąć ale nie każdy chce w nią wierzyć..a szkoda:)ta książka uratowała mnie i ratuje w momentach zwątpienia:)polecam każdemu
5 gwiazdek Najlepszy poradnik na początek drogi..
Autor: Ewa Kaur (Dublin/ Warszawa/ Biłgoraj) - 18 grudnia 2007
Najlepszy poradnik na początek drogi w rozwoju osobistym. Otwiera oczy i umysl. Pokazuje techniki ulepszania swojego życia. pokazuje mechanizmy funkcjonujące w naszym życiu, które determinują nasze codzienne życie, a z których działania nie zdajemy sobie sprawy. Naprawdę lektura obowiązkowa!
Leszka Żądło poza tym lubię za styl pisania, za prosty i trafiający do wszystkich język i za poczucie humoru :)
5 gwiazdek Cudowna książka...
Autor: blue_dragonfly (Warszawa) - 21 września 2007
Ta książka otworzyła mi oczy na to, że można żyć inaczej. Podeszłam do niej z niechęcią, nie wiedząc zupełnie nic o rozwoju duchowym. Po pierwszych stronach nie mogłam się już oderwać, pochłonęłam każde słowo, zrozumiałam, że można inaczej, że istnieje ten lepszy, wspanialszy świat - właśnie tu i teraz, a to że nie doświadczam go wynika z ograniczeń, które sama sobie tworzę. Ta książka pozwoliła mi rozpocząć pracę nad sobą i swoim życiem.
Gorąco polecam wszystkim sceptykom i tym, którzy gubią się w codzienności. To proste i jasne przesłanie, za którym kryje się głeboka prawda o pełnym i świadomym przeżywaniu istnienia.
5 gwiazdek Polecam !
Autor: Edyta - 20 września 2007
Wspaniała pozycja dla osób rozwijających się duchowo. Prosty i zrozumiały język. Serdecznie polecam :)
5 gwiazdek Uwolnij się od iluzji. Zobacz jaka naprawdę jest rzeczywistośc
Autor: Beata Marcińczak - 3 marca 2007
Pierwszy raz przeczytałam poradnik kilka lat temu. Wracam do niego nieustannie, gdyż rozwój nad sobą wymaga ciagłej pracy.
Leszek pomaga wyjśc poza iluzje. Odłącza nas od matrixu jak Morfeusz.
Książka jego jest drogowskazem i prowadzi do życia samodzielnego, sensownego i świadomego. Cały czas uczę się korzystania z intuicji.
Jest ona ogromną siłą która potrafi odmienic życie każdemu, kto tylko pozwoli jej działac. Zachęcam do lektury wszystkich tych, którzy chcą zmienic swoje życie. NA LEPSZE!!!

5 gwiazdek Zaufaj Leszkowi tak jak on zaufał Bogu
Autor: Mariola Jankowiak - 22 sierpnia 2006
Gdyby był kaznodzieją, to na pewno przekonałby tłumy jak dobrze
i bezpiecznie jest ufać Najwyższej Inteligencji.
Jasny, prosty i piękny język.
Poparte doświadczeniem autora praktyki, prowadzące bezpieczną drogą do rozwoju siebie jako istoty duchowej.

Ostatnio oglądane