Wiedza tajemna - Huna w praktyce - Leszek Żądło

Wiedza tajemna - Huna w praktyce

Nasza cena: 28,35 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Huna

Może Cię również zainteresuje

Opis

Autor dzieli się owocami swojej wieloletniej praktyki związanej z wykorzystaniem Huny – starożytnej wiedzy z Polinezji – w naszych warunkach. Niezwykle inspirująca książka z ciekawymi ćwiczeniami.

Huna to egzotyczna wiedza tajemna, która może mieć wszechstronne zastosowanie w naszych warunkach. Zasady odkryte i pielęgnowane przez Strażników Tajemnicy z wysp Pacyfiku pozwalają uruchomić procesy uzdrawiania i kreacji zachodzące w niesamowity i prawie niepojęty sposób. Doskonale tłumaczą przy tym magię.

Niniejsza książka jest owocem wieloletnich doświadczeń autora w zakresie posługiwania się Huną na co dzień. Zapoznawszy się z Huną wiele lat temu odkrył on, że ta starożytna wiedza stanowi “brakujące ogniwo” między nauką akademicką, a praktyką. Odtąd z powodzeniem przez wiele lat stosował ją pomagając najpierw sobie, potem innym.

Ta książka jest o tyle inna, że nie streszcza ani poglądów M. F. Longa, który zwrócił uwagę na Hunę jako pierwszy, ani nie recenzuje doświadczeń amerykańskich Badaczy Huny. Po starannej lekturze czytelnik powinien wyrobić sobie zdanie na temat praktycznego stosowania Huny w znanych mu warunkach. Powinien też poczuć się zainspirowany do samodzielnych eksperymentów.

  • Liczba stron: 203
  • Rozmiar: 14,5 x 20,5
  • Numer ISBN: 83-908508-5-0
  • Rok wydania: 1997

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Jedna z najlepszych książek o Hunie na polskim rynku
Autor: Darek Rusin - 3 sierpnia 2006
Czytałem różnych autorów piszących o Hunie (i dostępnych w Polsce), między innymi Longa, Wingo, Krotoschina, Cecude, i przyznam z radością, że Leszkowi udało się stworzyć naprawdę świetną książkę.

Po pierwsze czyta się ją ŁATWO. Tekst napisany w formie luźnego dialogu (monologu?) z czytelnikiem bogaty jest w przykłady wzięte z życia oraz okraszony opowieściami o historii Huny. Książka wciąga na tyle, że można ją przeczytać jednym tchem a dopiero potem wracać i wykonywać konkretne ćwiczenia.

Skoro mowa o ćwiczeniach, to drugą zaletą ksiązki jest jej PRAKTYCZNOŚĆ. Zawiera chyba wszystkie podstawowe informacje na temat Huny: trzy poziomy Ja, praca z podświadomością, mana i jej wykorzystanie, wizualizacja i kreacja, modlitwa, uzdrawianie, egzorcyzmy. Wszystko to z konkretnymi przykładami, anegdotami z praktyki oraz ćwiczeniami krok po kroku.

Po trzecie, materiał jest KOMPETENTNY. Leszek spędził mnóstwo czasu praktykując Hunę i ucząc się od jej największych nauczycieli. To uczyniło go jednym z najlepszych znawców tematu w Polsce. Dodatkowo, od wielu lat prowadzi dwustopniowe warsztaty Huny, gdzie ma szansę w praktyce udowadniać teorię prezentowaną w książce.

I na koniec -- książka jest LOKALNA. W przeciwieństwie do większości innych autorów, Leszek jest Polakiem. Przeniósł on praktykę egzotycznej Huny na nasz lokalny grunt i osadził w polskich realiach. Dzięki temu łatwiej jest mu dotrzeć do potencjalnego adepta tej nauki, czy to na warsztatach czy poprzez tą książkę.

Bardzo udana pozycja. Gorąco polecam.

Ostatnio oglądane