Intuicja - Penney Peirce

Intuicja

Nasza cena: 27,81 zł  (cena rynkowa: 30,45 zł, oszczędzasz 9% !)
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (2 opinie)

Produkt należy do kategorii: Intuicja

Może Cię również zainteresuje

Opis

Dar intuicji nosimy w sobie od najwcześniejszych lat życia. I od czasu do czasu każdy z nas słyszy wewnętrzny głos, który radzi, jak postąpić, ostrzega przed niebezpieczeństwem lub zachęca do wytrwałości. Jedni go słuchają, inni lekceważą. Możemy i powinniśmy rozwijać w sobie tę zdolność, gdyż jest ona potężnym narzędziem podświadomości, która pragnie nam pomóc w podejmowaniu decyzji.

Podręcznik uczy osiągania stanu wyostrzonej świadomości, w którym wysłuchujemy podpowiedzi naszego wewnętrznego głosu. Stosując się do odebranych tą drogą wskazówek, możemy z mniejszym wysiłkiem, ale za bardziej skutecznie rozwiązywać życiowe problemy.

KIERUJ SIĘ INTUICJĄ, A WSZYSTKO STANIE SIĘ ŁATWIEJSZE!

  • Liczba stron: 419
  • Oprawa: oprawa broszurowa
  • Rozmiar: 12,5x19,5 cm
  • Numer ISBN: 83-87025-11-9
  • Rok wydania: 2001

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Szczególnie polecam tę książkę!
Autor: Sylwia Kalinowska (Warszawa) - 13 września 2007
Dzięki niej upewniłam się, że intuicja nie jest cechą daną wybranym, ale jest przypisana każdemu z nas. Możemy ją rozwijać w prosty sposób, by żyć świadomie i w zgodzie ze sobą. Możemy się nauczyć słuchać naszego wewnętrznego głosu, by wybierać mądrze.

Rozwijanie intuicji to dłuższy proces, ale warto się temu poswięcić, szczególnie wtedy, kiedy mamy kłopot z podejmowaniem decyzji lub obwiniamy się za błędne wybory.

Ta książka na pewno Wam w tym rozwoju pomoże! jest niezwykle ciekawa, pełna przykładów i sensownie ułożona. Można ją przeczytać od razu i potem sukcesywnie przerabiać ćwiczenia, lub też studiować kawałek po kawałku.... jak komu wygodnie...
Polecam!

5 gwiazdek Dla ducha i.....ciała :-)
Autor: Palomita - 3 lutego 2007
Bardzo dużo teorii (nie tylko na temat intuicji) i ćwiczeń. Dużo czasu trzeba poświęcić, żeby ją w pełni przerobić, ale nawet - jak w moim przypadku - powierzchowne, pierwsze czytanie dużo daje. Nabrałam zaufania do wszystkiego co mi się po głowie kołacze i nauczyłam się, dzięki tej książce, obserwować siebie, co w codziennym, zabieganym życiu bardzo pomaga. Książka jak najbardziej do polecenia i to z tych, które warto mieć na dłużej, żeby móc w miarę możliwości do niej wracać.

Ostatnio oglądane