Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Światłość Boga. Modlitwa

Z wody głębokiej, gdzie oddech już mi zanikał,
zwyczajnie wyciągnąłeś mnie Boże, wprost na Światłość Twoją.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas, zawsze i trwale przejawiały się we wszystkich naszych i cudzych czakramach, ciałach aurycznych, w punktach akupunkturowych, w meridianach, w promieniach naszego światła, we wszystkich ich płaszczach i nie tylko w nich.
W strumieniu Bożych Łask, urzeczywistniamy trwałe doświadczanie obecności światła Boga we mnie oraz jego przejawienia w naszej codzienności.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas, trwale przejawiały się w całej naszej istocie i w skrzydłach mojej Duszy.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas, zawsze trwale przejawiały się radościami całego naszego i bliźnich istnienia we wszystkich naszych i cudzych przytomnych relacjach rodzinnych, małżeńskich, seksualnych. Poddałem się Bogu tak skutecznie i pewnie,
że miłość Boża oraz Jego Światłość zawsze wypełniają mnie bezbrzeżnie, trwale,
chronią mnie, prowadzą zawsze i wszędzie. Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość, trwale przejawiały się w w nas samych oraz w innych ludziach, Duszach i istotach.
Zawsze i wszędzie pracuję z Tobą i światłem Twym Boże raduję me serce.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas, zawsze trwale przejawiały się we wszystkich sferach naszej oraz cudzej egzystencji i nie tylko tam, niezależnie od woli innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas, zawsze trwale przejawiały się we wszystkich komórkach i atomach naszych ciał, we wszystkich naszych narządach, w naszych organach fizycznych i energetycznych.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: