Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Osładzanie życia bliźnim. Rozmowa

[ 19:31:31] Henryk: Mam doskwierający temat osobistych relacji związanych z rodzinnym niespełnieniem. Podobała mi się dziewczyna, ale nam się nie ułożyło. Wyszła za mąż bez miłości. Jak myślę to ona nie ma też spełnienia w seksie, co wnioskuję po jej licznych kochankach. Ostatnio była u mnie i z uśmiechem powiedziała, że ,,mi życie osłodzi”. Zastanawia mnie kwestia obecnego niespełnienia u nas obojga, w kontekście tej obietnicy ,,słodzenia” mi życia. W obecnym wcieleniu to zapewne nie nastąpi, a więc musi coś wiedzieć o przyszłych naszych wcieleniach. Jak ty rozumiesz jej obietnicę?
[ 19:32:15] Sławomir Majda: Ona przyszła do ciebie jako osoba fizyczna, czy tylko widziałeś jej duszę?
[ 19:33:04] Henryk: Fizycznie to nie widziałem jej od dawna. Myślę że była to dusza, cała w uśmiechach.
[ 19:33:44] Sławomir Majda: Kobieta oraz jej Dusza, a obie bez spełnień w seksie i małżeństwie… Patrząc najszerzej na wzorce, to któreś z was nie chciało tego związku. Skoro ma kochanków, zdrada męża to pewnie zdradzała by i ciebie. Można przyjąć taką tezę, że to ty się jej pozbyłeś odpowiednio wcześnie, a nie że wam nie wyszło. I teraz jej Dusza pragnie rewanżu- odegrania się.
[ 19:35:10] Henryk: Tej opcji nie rozumiem.
[ 19:39:44] Sławomir Majda:
Osładzanie jakie ona ci obiecuje może być prozaiczne i nie takie jakie oczekujesz. Zapewne myślisz że razem będzie wam cudownie, z pięknym seksem itp. Ale tego ona ci nie obiecała- chce tylko słodzić ci życie. To dwie odmienne sprawy, Możliwe zatem jest to, że ona:
1. Będzie kelnerką w cukierni, sprzedającą ciastka.
2. Będzie tobie, a raczej kolejnej inkarnacji twojej Duszy jako choremu na cukrzycę podawała lub sprzedawała insulinę.
3. Uwzględniając wcielenia dusz nie tylko w ludzi, ale i w zwierzęta, może mieć plany na inkarnowanie jako pszczoła miodna. Tu przekręt może być wieloraki:
a)Jeśli twoja Dusza ma inkarnować po raz kolejny tylko po to, aby skosztować miodu z jej ula.
b)Nie co inne smaczki wyjdą kiedy ona będzie chciała żyć jako np. mszyca. Te owady jedzą sok roślin w takich ilościach, że ich kupy zwane spadzią są słodkie. Więc może liczy na to, że twoja dusza zechce mieć kolejną osobowość ziemską zadającą się jej słodkimi odchodami. W tej opcji już bez znaczenia jest czy, za przeproszeniem swoją kupą nakarmi ,,ciebie” [inkarnację twojej duszy] czyli jakąś mrówkę, pszczołę i odpowiednio niedźwiedzia lub człowieka jedzącego np. spadziowe miody.

Temat umów na kolejne wcielenia może mścić się na Duszy i na jej wielu osobowościach. Tu jak widać dusza kobiety ma nieodreagowaną przeszłość prostytutki i proponowane słodzenie tobie życia raczej nie przyniesie nic dobrego.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: