Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Długi bankowe, długi u Boga-intencje.

[19:14:55] Zygmunt: odnośnie tych intencji które ci wysłałem nie wiem czy wiesz ze Bank każdy Bank na podstawie sumy otrzymanej lokaty ma prawo wygenerować x10 lub x ok x28 więcej kredytów i tzn pustego pieniądza od którego kredytobiorca płaci odsetki i podatki
[19:15:28] Sławomir Majda: (rofl)
[19:15:49] Zygmunt: to nie jest śmieszne takie jest prawo Bankowe
[19:17:39] Zygmunt: co ciekawe jak spłacisz kredyt te puste pieniądze są zerowane a odsetki są już dochodem Banku, tj handel pieniądzem
[19:18:06] Sławomir Majda: z czegoś tabuny ludzi przecież żyją
[19:18:40] Zygmunt: to ma miejsce dopiero od XX wieku, wcześniej tego nie było
[19:18:59] Sławomir Majda: myślałem że 1 zł rodzi 1 zł.
[19:20:18] Zygmunt: ja miałem fajnego wykładowcę na studiach który nam to tłumaczył, tak samo jest z ubezpieczeniami, bez frajera nie ma pieniądza, to sa najlepsze “biznesy”
[19:21:13] Zygmunt: tak sadzi większość, dlatego żyjąc w nieświadomości cześć kończy jak bezdomni, a inni krezusi

1. Naszego przymusu oddawania,spłacania co miesiąc rat kredytów, rat kart kredytowych min. bankom, Bogu, Ludziom, Duszom, Kosmitom, rodzinie i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
12. Naszej złości i żalu ,że muszę min. z zarobionych ciężko/lekko pieniędzy spłacać co miesiąc raty kredytów, raty kart kredytowych wraz z odsetkami i nie tylko min. bankom, Bogu, Ludziom, Duszom, Kosmitom, rodzinie i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
18. Naszej złości, pretensji, że bank/Bóg tak dużo nalicza sobie odsetki za pożyczone pieniądze i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
22. Naszej złości, pretensji i poczucia winy do siebie i innych, że się zaciągnęło dług, wpadło się w spiralę zadłużenia, wzięło się pożyczkę i nie tylko min. od banków, Boga, Ludzi, Dusz, Kosmitów, rodziny i nie tylko oraz od rozmaitych … oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
25. Naszego strachu, wstydu, że przyjdzie do nas i naszej rodziny min. komornik, bank, Bóg, Ludzie, Ludzie, Kosmici, i nie tylko oraz rozmaici ch… k… popierdo.. i inni… po swoje należności i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
27. naszego finansowania(nie) nieprawych(prawych) kampanii czyniących ludziom dobro(zło) i doświadczania(nie) tego skutków.
28. naszego prania(nie) pieniędzy, zasilania(nie) wypranymi(nie) pieniędzmi tajnych organizacji loż masońskich, wojska, religii oraz temu podobnych oraz doświadczania(nie) tego skutków.
Fragmenty zestawienia.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: