Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Bank, lichwa, kredyty-intencje.

1. Naszego przymusu oddawania,spłacania co miesiąc rat kredytów, rat kart kredytowych min. bankom, Bogu, Ludziom, Duszom, Kosmitom, rodzinie i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
2. Naszej złości i żalu ,że musimy min. z zarobionych ciężko/lekko pieniędzy spłacać co miesiąc, co tydzień raty kredytów, raty kart kredytowych wraz z odsetkami i nie tylko min. bankom, Bogu, Ludziom, Duszom, Kosmitom, rodzinie i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
7. naszego uczestniczenia, nie uczestniczenia w procederze min. tworzenia, wydawania, pomnażania, trwonienia pieniądza, środków finansowych, weksli, planowania(-nie) w jaki sposób ma działać pieniądz, ustalania(-nie) wartości pieniądza na podstawie swojego widzi mi się i nie tylko przez poprzednie inkarnacje Duszy i nie tylko oraz doświadczania, nie doświadczania tego skutków.
13. Naszej złości, pretensji, że bank/Bóg, bóstwa, i inni tak dużo naliczają sobie odsetki za pożyczone pieniądze, za wyświadczone dla nas działania i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
20. Naszego strachu, wstydu, że przyjdzie do nas i naszej rodziny min. komornik, bank, Bóg, Ludzie, Ludzie, Kosmici, i nie tylko oraz rozmaici ….... i inni… po swoje należności i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
31. Naszej złości, pretensji, że daliśmy się omamić min. pracownikom banków, bankom, Bogu, od wszelkiego rodzaju, znaczenia, płci, rangi min. Ludziom, Duszom, Kosmitom, rodzinie i nie tylko oraz rozmaitych … by wziąć kredyt, kartę kredytową i nie tylko oraz naszego doświadczania wszelkich tego skutków.
45. naszego zadłużenia(nie) oraz zadłużania(nie) się w bankach i doświadczania(nie) tego skutków.
naszego ciągłego bycia i nie bycia zastraszanym przez swoich pracodawców przez mechanizm kryzysu finansowego, który jest sztucznym tworem, a którego celem jest trzymanie nas (pracowników) w ryzach poprzez m.in straszenie nas abyśmy cieszyli się, że w ogóle mamy pracę i abyśmy zapomnieli o wszelkich premiach finansowych i innego tego typu świadczeniach oraz temu podobne oraz doświadczania, nie doświadczania tego skutków.
69. naszego zasilania(-nie), finansowania(-nie), sztucznie dodrukowanymi pieniędzmi – przez m.in grupę zwaną jako Nowy Porządek Świata, które z kolei są inspirowanie i kontrolowane przez Biały astral, Grupy istot, płomienistych, przez rozmaite bóstwa oraz inne temu podobne – grupy tajnych organizacji min. lóż masońskich, wojska, religii, kapłanów, bóstw oraz naszego min. wspierania(-nie) lewych i prawych interesów oraz temu podobnych oraz doświadczania(nie) tego skutków.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań.
Art 800 intencji do oczyszczenia Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice ” Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. ” Link

Słowo (—nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np.—bycia bałwochwalcami
dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
—bycia bałwochwalcami, —nie bycia bałwochwalcami
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład
Dusza kobiety jaka stoi w zwiewnych kusych szatach, z kwiatami we włosach. Ma znamię motyla nocy na ramieniu i zaprzecza bycia prostytutką. Więc dodanie tu słowa przeczenia – nie bycia prostytutką
pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie prostytutką, —nie bycia prostytutką
-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą a nie prostytucją.[-Mówi lub myśli o sobie dusza].

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: