Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Medytacja z wężami Kundalini a choroba raka.

Technika opisana poniżej na samym dole tekstu a oznaczona czarnym kolorem pisma, jest szkodliwa w skutkach. Nie polecam tej medytacji, bo zrobienie jej przynosi później chorobę RAKA. Głównie w miejscach które obejmuje ta medytacja.
W czym tkwi szkodliwość akurat tej wizualizacji? Otóż autorzy jej promują ściągnięcie do siebie węży astralnych w trakcie ćwiczenia związanego z Kundalini.
Wiele osób znających techniki regresywne informuje, że nawet mimowolnie widuje u siebie w energetyce i u innych rozmaite astralne węże. A tutaj wizualizuje się węże celowo, z pełną świadomością, ale bez wiedzy o prawdziwych skutkach.
Mnie Sławkowi tak się dzieje, że wiele lat tematyka choroby raka przewija się ciągle naokoło. Wiem już, że w szczególnie ciężkich stanach chorobowych można dostrzec ogromną ilość astralnych węży u danej osoby.
Ponieważ temat mnie mocno zajmuje i szukam wiedzy o podobnych wzorcach obciążeń, tak się ,,ułożyło”, że rozmaite wizualizacje węża astralnego, lub białych robaków astralnych spotykam co kwartał w zaskakujących okolicznościach. Ostatnio trafił się szaman-kapłan promotor wężowyLink, a wcześniej kompletna liturgia przyzywania bóstw wężowych.
Węże astralne wizualizowane lub przyzywane w modlitwach szamańskich da się później zobaczyć ukryte u ludzi w rozmaitych miejscach. Choć termin,,ukryte” nie jest chyba właściwy, skoro osoby same sobie gotują ten los, m.in. poprzez podobne wizualizacje. Węże po prostu są noszone przez dumnych z tego nosicieli.

Słowo Kundalini użyte jest w poniższej wizualizacji. Kundalini to jednak nie są węże astralne, jak się tu sugreuje. Wiele osób używa rozmaitych zamienników do słów powszechnie znanych, gubią tak logikę oraz prawdę razem z przytomnym rozumieniem tego co sami mówią. Zamącenie w słownictwie prowadzi zwykle do życiowego cierpienia, odnoszącego się zwłaszcza do duchowości.
-Przykładem jest słowo Dusza, które nie ma synonimu i nie jest nią niższe lub średnie Ja, ani podświadomość. Duchowość nie wywodzi się od terminu Duch święty, ale do słowa Dusza.
-Bóg nie ma synonimu, ale zamienników promuje się wiele. Np lucyferianie używają słowo ,,Źródło”. Inni zamiast Bóg powiedzą Uniwersum, Jezus, Wisznu, Kiszna, Zeus itp. Pojawiają się rozmaite bzdurne wypowiedzi np. ,,Niższe Ja uzdrawiane jest przez Źródło, a my sami napełniamy się boskością w naszych sercach”.

Wracając do zwizualizowanych w energetyce węży; to ,,niezwykle rzadki” rak grasicy rozwija się u tych, którzy kiedyś jako kapłani Bóstw Wężowych, wizualizowali je sobie w odpowiedniej mszalnej liturgii. Wystarczy ściągnięcie do czakry serca zamiast Bożego światła jednego astralnego węża. Z biegiem lat i z upływem kolejnych wcieleń Duszy tych węży przybywa.

Sprowadzenie sobie węży astralnych do gardła, nieść może problemy tarczycy. Wąż usadowiony w czakrze gardła wygryza fragmentami tarczycę i czakrę, a to skutkować może narastającym wolem i innymi chorobami. Jeśli wąż zajada się przytaczyczkami, lub gniazduje w nich to osoba nosiciela może początkowo mieć strzelające stawy i wypadające dyski kręgosłupa. W jakim celu ściąga się węże do gardła?
Głównie dla ,,poprawienia” sobie głosu. Bywa, że ktoś chce mieć głos władczy lub hipnotyczny. Są takie kultury gdzie głos inny niż dał Bóg, głos ,,ustawiony” uważany jest za piękny i ,,właściwy”. Można to częstokroć słyszeć min. w hinduskich utworach śpiewanych przez kobiety. Link

Wąż astralny zwizualizowany w brzuchu jako bóstwo, oczywiście przyniesie;
1) Problemy z trawieniem, wchłanianiem i wydalaniem pokarmów.
2) Raka w układzie pokarmowym. Ściągnięcie sobie węży astralnych do brzucha, wynikać może z technik hipnotycznych, które są im znane. Z podania komuś sugestii, że bóstwo wężowe potrzebuje przyjaciela i przyjaznego środowiska do rozwoju. Osoba nie dostaje jednak, nawet małym druczkiem, informacji o grążącym jej raku.

Węże astralne obecne w energetyce są jednym z następstw bałwochwalstwa. Ktoś szukający rozmaitych zastępczych bogów trafia kiedyś i na takie Bóstwa Wężowe. Remedium leczące jak zwykle zna Bóg. Technika opisana poniżej na samym dole tekstu a oznaczona czarnym kolorem pisma, jest szkodliwa w skutkach. Nie polecam tej medytacji, bo zrobienie jej przynosi później chorobę RAKA. Głównie w miejscach które obejmuje ta medytacja.
Tekst skróciłem tak, aby u czytelnika nie powstało jakiekolwiek zamieszanie.
Link
,,Skoncentruj się na podstawie kręgosłupa.
Wizualizuj…. jako …..energii.
Kiedy zobaczysz to wyraźnie w swoim umyśle, poczuj …...w środku ….....
Wewnątrz …......jest a….bbb .
To dom …......”

Ten cytat będący fragmentem pseudomedytacji pobrany jest ze strony Link

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Niebiańska przepowiednia
James Redfield
W kręgu aniołów
David Lawson
Radykalne wybaczanie
Colin Tipping