Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Medialne spełnienia aktorek, śpiewaków. Wzorce obciążeń duchowych.

Motto
,,Często boli mnie głowa. Nie wiesz co może być tego przyczyną?”

Dla osób nie zainteresowanych duchowością, posłanie własnego dziecka do szkoły aktorskiej, lub jego kariera sceniczna [np. rock, pop itp] wydaje się przynosić jedynie same pożytki. Owszem, medialni śpiewacy i aktorzy znani są z rozrywkowego życia z pijaństwa, ćpania i rozwiązłości, ale mają intensywne doświadczenia, które wydają się na tyle atrakcyjne, że rekompensują ew. straty. Zarabiają doskonale, mają bogate życie erotyczne itp.
Tak działo się zawsze, nawet w wielu antycznych kulturach. Jeszcze 150 lat temu aktorki, baletnice utożsamiano z prostytutkami.
W Bizancjum, w Helladzie osobami medialnymi stawali się rozmaici sportowcy. W Rzymie byli to gladiatorzy, lub triumfujący na wojnach wodzowie.
W Europie przez 1500 lat postaciami medialnymi ustanowiono głównie pana Jezusa, NMP oraz wszystkich świętych, których podobizny, jako jedyne można było obejrzeć w świątyniach.
Rola medialnego bóstwa poza ścieżką religijnych spełnień, była kiedyś możliwa głównie dla mężczyzny. Zaczęło się to zmieniać w dopiero połowie XX wieku, po dopuszczeniu kobiet do wspólczesnych mediów i do aktorstwa filmowego. Promocją stała się również II Wojna Światowa i masowy wyjazd milionów mężczyzn poza miejsce stałego pobytu, z dala od swych żon.
Rozmaite czasopisma publikowały wówczas duże, kolorowe zdjęcia znanych aktorek. Żołnierze wieszali je w szafkach, w namiotach itp.
Tak się złożyło, że trwale obecne w życiu milionów młodych mężczyzn, stały się wówczas nie ich żony, ale dziewczyny z plakatów. Nazywano je ,,pinezkowymi dziewczynami”, z uwagi na sposób mocowania plakatów do podłoża.

Od czasów II Wojny rozkwitły inne środki masowego przekazu takie jak TV, Internet itp. Zatem osób medialnych ciągle przybywa. Wystarczy nawet w Polsce przejrzeć kanały TV w sobotę i niedzielę. Pewnego dnia trafiłem o tej samej porze na 3 niezależne konkursy, na najlepiej śpiewające osoby.
W USA znane postacie aktorskie lub pieśniarzy nazywano bóstwami jeszcze kilkadziesiąt lat temu. W Indiach popularni aktorzy to już nie są bóstwa, ale prawdziwi bogowie.
Znani muzycy zarabiający miliony w dowolnej walucie, nazywani byli i nadal są nazywani Idolami. Słowo Idol, zarezerwowano przez tysiąclecia, jedynie dla bałwochwalczego bóstwa, któremu wielbiciele oddawali cześć jak Bogu. Pierwszym głośnym Idolem współczesnego śpiewania był Elvis Presley. Powiadano, że swoją sceniczną grą budził libido, seksualne pragnienia u nastoletnich wielbicielek.
Bywa niekiedy, że jakaś kapłanka, lub arcykapłan staje się takim idolem dla osób płci odmiennej.
Pozwolę sobie teraz przejść do sedna zagadnienia. W art. pt. ,,Rogate dusze. Wzorce astralnych rogów na głowach” Linkomówiliśmy podstawowe astralne rogi jakie można dostrzec na głowach ludzkich Dusz.
Powszechnie znanymi są rogi jelenia, prezentowane przez zdradzanych mężów. Każdy z nas potrafi opowiedzieć jakiś dowcip o cudzym mężu rogaczu, pomimo tego, że się takich rogów nigdy samemu nie widziało. Dowcipy mogą opowiadać nawet sami zdradzani panowie.
Innymi rogami o których mniej się mówi, a występującymi masowo są astralne Rogi Łosia, widoczne zwłaszcza na głowach urodziwych osób obojga płci. A w tym u spełniających się medialnie, które to osoby są powszechnie znane i odniosły sukces.
Niekiedy prasa codzienna publikuje ankiety z informacjami, ile procent czytelników zjadłoby kolację z danym medialnym Idolem, a ile nie wygoniło by go/jej z łóżka.
Jak to widzimy na fotografii, Rogi Łosia mają szerokie łopaty i to przydaje się do celów hm. …, no właśnie.
Powróćmy jeszcze na fronty II Wojny światowej, do ,,pinezkowych” kobiet i do żołnierzy pozbawionych seksu. W jakiś sobie znany sposób rozładowywali doskwierające im napięcia seksualne, kierując uwagę na m.in. kobiety z rozkładówek.
O ile Dusza danej medialnej osoby przedstawianej na plakacie wyrazi zgodę, to ,,rozładunek” następuje w podobnych przypadkach bezpośrednio na czyjeś rogi łosiowe. W tym celu i od tej chwili noszone przez Duszę danej Aktorki lub pana Śpiewaka. Podobne skutki doświadczyć można też z ręki szkolnej koleżanki lub odpowiednio przy udziale kolegi z pracy.
To co się przyklei do Łosiowych Rogów, pozostaje na nich, aż do czasu zmiany intencji medialnej osoby i jej Duszy. Bo zmiana nastawień u wielbicieli to całkiem odmienna kwestia.
Warto wiedzieć, że największe aktorskie i śpiewacze medialne spełnienia, skutkują sporymi Łosiowymi Rogami, noszonymi m.in. po to, aby było co dźwigać.
Na gruncie religijnym Rogi Łosiowe mogą nosić bóstwa i święci przedstawiani w kultach jako rozmaite, wszelkich płci bóstwa płodności. Jest to jedna z przyczyn, dla których II przykazanie Dekalogu zachęca, aby nie promować kultu rzeźb, obrazów i bóstw, nie modlić się do nikogo poza Bogiem.
Księga Wyjścia 20, 2–17 podaje tekst w takim brzmieniu:Link
,,4Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył.”
Kultura religijna Indii i ogólnie Azji, Afryki, dawnej Skandynawii promuje dorodne, a często ogromne penisy rozmaitych panów znanych tam jako bogowie płodności. Ustawia się je w świątyniach, przed nimi a także w domostwach.
Kobiece bóstwo seksu Pacha Mama jest oficjalnie czczone w chrześcijańskiej dziś Ameryce Indiańskiej od tysięcy lat.
W buddyjskim Tybecie czci się kobiece Dusze nazywane tam Dakini (sanskryt: trl. ḍākinī; (tyb. Wylie: mKha’-’gro-ma, ZWPY: kanzhoima, wymowa: khandroma, dosł. “posłanka niebios”) .
Przypomnieć warto, że w Nepalu żyją dziewczynki o statusie tzw. Boskich Matek. Jest ich tak wiele, że ustanowiono ich gradację i prężnie działają tam min.:
-Krajowa Boska Matka
-Wojewódzkie Boskie Matki
-Powiatowe Boskie Matki
-Miejsko-gminne Boskie Matki. W innych krajach występują oficjalnie w mniejszych ilościach. W np. Czechach są 2, w RFN 1 osoba.Link
Bogini Kybele, jako jedyna znana mi zadbała, aby ze strony własnych kapłanów nie dostać Rogów Łosiowych. Przed złożeniem wieczystych ślubów kapłańskich, odcinali sobie oni samodzielnie własne klejnoty. Aby nawet przypadkiem bóstwo nie zostało zhańbione.
Kobiety spełniające się dzisiaj medialnie w podobny sposób, możemy łatwo rozpoznać. Pokazują one w mediach, obszerne partie odsłoniętej klatki piersiowej. Fotografują się, występują publicznie i pozwalają się filmować po to, aby uwagę męskiego widza przyciągnąć raczej do swych nawet częściowo odsłoniętych piersi, lub nóg, niż do rozważnych i mądrych wypowiedzi.

Rogi Łosiowe w kontekście zgód na homoseksualny ,,rozładunek” seksualnych napięć, są koloru czarnego.

Jako ważną, przytoczę filmową wypowiedź Woody Allena. Wymawiając się od czegoś, rzekł że: ,,Spieszy się na zajęcia z masturbacji dla zaawansowanych”. Można by zakończyć art. tym, że Rogi Łosiowe u obu płci są dowodem zgody Duszy, na przyjęcie do siebie takich właśnie skutków cudzych działań.

Załóżmy przy okazji czytelniku że nie ty, ale twoja nieśmiertelna Dusza posiada takie Rogi Łosia. Wyrosłe na skutek wysiłków koleżanek, kolegów lub całego fanklubu.
Pojawić się może pytanie, czemu to wszystko służy?
Rozważmy pożytki jakie ma Dusza, w potencjalnych kolejnych ziemskich wcieleniach, o ile reinkarnacja Dusz jest faktem. Zwabienie dużej ilości fanów w jednym wcieleniu, przyciąga ich ponownie w kolejnej inkarnacji.
Czytelniku, zastanawiałeś się być może dlaczego ten lub inny wódz, polityk, kapłan, władca ma ogromne społeczne poparcie, kiedy nie potrafi niczego sensownego powiedzieć i uczynić rozumnie dla dobra społecznego. Czym wyróżnia się dana postać, że miewa ogromne poparcie, niekoniecznie u ludzi prymitywnych o niskich instynktach społecznych.
Odpowiedź jest oczywista.
Jeśli kiedyś pan Wojtek poparł Elę i wzmocnił jej Rogi Łosiowe, to później w ramach zadośćuczynienia poprze ją w polityce, na wojnie itp.
Coś za coś.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Radykalne wybaczanie
Colin Tipping
Hipnoza i autohipnoza
William W. Hewitt