Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Uwolnienie od Strzyg. Modlitwa

Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości i światło jego boskiej obecności we mnie, bo tylko Bóg uczynił mnie wolnym od powiązań karmicznych, jakie ja miałem ze strzygami.
Wywyższyłem w sobie moc sprawczą Boga, ponieważ to Bóg uwolnił mnie od wszystkich inicjacji, od wszystkich nawyków i potrzeb jakie kiedykolwiek w przeszłości przyjąłem od strzyg. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości, bo ja jestem wolny od fascynowania się bezwzględnością i wyrachowaniem strzyg.

Można tak w nieskończoność. Setki i tysiące zdań.
Pamiętam jednak to, że moja anielska mamusia sprzedała mnie kiedyś do burdelu w Chinach, a tam inna anielica związała mi moje własne skrzydła inkarnowanego anioła. Nie mam strzyg pośród najbliższych, nie znam i nie pragnę poznać zła jakie im się przypisuje. Zło jakiego ja doświadczyłem w życiu obecnym przyszło jako karmiczny rezultat moich związków z inkarnowanymi Aniołami.

To nie strzygi, lecz boscy Aniołowie budują sobie ziemskie imperia, w których inni Aniołowie przelewają ludzką krew.
To nie strzygi, lecz boscy Aniołowie znani są w Indiach, czy Grecji jako żywi bogowie. Aniołowie ci zatrzymują dusze innych istot na ziemi, aby spełniały ich wolę, zachcianki, kaprysy.
W alternatywnym do obecnego wcieleniu mogłem być kobietą zajmującą się handlem. Prężne biuro zagwarantowano mi już przy urodzeniu. Miałem handlować na Manhattanie w wieży Word Center, spalonej zmaterializowanymi ideami nie strzygi przecież, lecz Inkarnowanego Anioła, pochodzącego prawdopodobnie z Cherubinów

Zło według mnie generowane jest z astralu, bo tam znalazł kiedyś schronienie fioletowy Belial i jego nie wesoła kompanija. Opisałem to częściowo w art. ,,Dzieci beliala”. To oni a nie strzygi są źródłem cierpienia dla ziemskich milionów. Do Beliala kierowana jest też energia znanych Tobie praktyk inicjacyjnych. Może jesteś w coś inicjowany, w jakąś praktykę w której energia działa identycznie jak miłość? Czy słyszałeś o takiej praktyce inicjacyjnej? W momencie porządnych, jakoby bezpiecznych inicjacji wykonywanych przez Mistrzów otwiera się chwilowo trzeci łańcuch DNA. Świeci na fioletowo a potem gaśnie… Nie wiedziałeś tego? Mistrz inicjacji w praktykę ………Tobie nie powiedział ?
To nie dowiedziałeś się, że w czasie samej inicjacji tworzy się fioletowa nakładka na niektóre obszary dwóch łańcuchów DNA inicjowanej osoby. Od tej inicjacji będzie ta osoba działała zgodnie z wolą Beliala a nie Boga Sił Stwórczych Miłości. W podobny sposób wirusy komputerowe niszczą zawartość twardych dysków. Za zgodą użytkownika, który przecież własnym palcem naciska klawisz ,,ZGODA” (Enter) wprowadzane są w komputer, zewnętrzne programy nie zgodne jednak ze świadomą wolą użytkownika.

Strzygi. Tak strzygi jako zło tego świata.

Czy wiesz anielski bracie, że strzygi to też są dzieci tego samego Boga co i Ty?
Czy rozumiesz anielski bracie, że strzygi jak i Ty utknęły kiedyś w gęstej ziemskiej sferze. One pochodzą podobno z astralu.

Strzygi też tak jak Ty poszukują drogi wyjścia z materii. Kto je poprowadzi do ich własnego domu? Aniołowie ? Ojciec Rydzyk z jego radiem Maryja ?Komu ufają strzygi? Komu ufają aniołowie?

Strzygi może są słabsze duchowo ale idą za silnym przywódcą. Tak samo jak Aniołowie, Elfy i inne boże dzieci.
Łatwo jest pokazać rogatą strzygę jako uosobienie wszelkiej niegodziwości. Nie umie się modlić, nie ma 7-ej czakry. Strzyga ogólnie jest be..
Weźmy takiego Tarantino. Wokół niego pełno czarnej świty. Ma rogi, czarny płaszcz. Nie ma pod nim skrzydeł. W czym on jest gorszy od czarnego maga, znanego polskiego astrologa inkarnowanego Anioła, który ma taki sam czarny płaszcz i czarną świtę. Tylko tym, że Quentin posiada rogi. Kiedyś w przeszłości dołożył starań, aby dobrze zrozumieć napisaną przez upadłego Anioła księgę pt. Mahabharata. Sumiennie ją czytał, wchłonął i dziś ma ją w swoim sercu. Droga wytyczona przez Anioła nie może być zła. Prawda?
Prawdę Mahabharaty pokazuje podobno w swoich filmach. Piszę “podobno” bo ja ich nie oglądam. Co on rogaty Strzygoń zawinił, że tu na ziemi chce być taki sam jak anioł Viasa? Że tu chce ucieleśnić jego idee?
Na Ziemi inkarnują stare już anielskie dusze. Są tutaj także stare dusze strzyg. One też chcą powrócić do swojego domu. Wzorują się na bardziej rozwiniętych Aniołach.
Potępiają teraz aniołowie oraz efy te brzydkie Strzygi a jakim są wzorem duchowości dla innych? Czy wiesz, że jeden z anielskich czytelników tego tekstu z pośród pozostałych zorganizował już sobie na przyszłość własną wojenną armię? Rozdzielono już nadziały wojskowe, aż do stopnia majora włącznie. Anioł jako przywódca (póki co bez skrzydeł) poprowadzi chętnych do gwałtownej wojennej śmierci. Czy strzyga wpadła by na taki pomysł ? Tak samo działa amerykański uzdrowiciel jaki we Wrocławiu na wrześniowych targach przypalał sobie stopy palnikami gazowymi.
Ustal sobie czytelniku Aniele, Elfie swój wzorzec postępowania i życia zgodny z wolą Boga sił stwórczych. Działaj wg doskonałego wzorca Miłości jaki On ustanowił na samym początku, to może zobaczysz jakie strzygi są naprawdę.
Czy wiesz to, że strzygę wspiera cały wszechświat, że ma prawo przyjaźnić się Bogiem, radować niewinnym istnieniem?
Strzygi są złe, powiadają, nie znoszą tekstów poświęconych Bogu, duchowości. To jakim cudem jeden z Aniołów, prowadzący w Łodzi szkołę rozwoju, wysłuchał. kilka zdań mojej płyty „Wywyższam Boga”. Spakował się błyskawicznie i udał w sobie tylko znanym kierunku mamrotając coś pod nosem?

Napisałem kiedyś długą modlitwę o strzygach. Publikuję tu jej urywki. Tekst jest już starawy i przyniósł mi jak do tej pory trochę ciekawych informacji. Możesz wyrzucić z tego fragmentu demony, duchy, beliala i istoty astralne. Uważam jednak, że taki zestaw choć monotonny w czytaniu jest wartościowszy.

Otwórz teraz Boże prawej Miłości, moje własne serce i umysł mój na pełne uzdrowienie mojego związku ze wszystkimi strzygami.

Wywyższyłem w sobie obecność Boga siłę stwórczą Miłości ponad wszystkie czarne myśli, ponad wszystkie czarne myślokształty, ponad wszystkie ciemne myśli, ponad wszystkie ciemne myślokształty. Wywyższyłem w sobie obecność Boga siłę stwórczą Miłości ponad wszystkie czarne ubrania, ponad wszystkie czarne stroje, czarne uniformy. Wywyższyłem w sobie obecność Boga siłę stwórczą Miłości ponad wszystkie czarne i ciemne emocje, ponad wszystkie czarne i ciemne nastroje, ponad wszystkie czarne i ciemne usposobienie.
Wywyższyłem w sobie moc sprawczą Boga sił stwórczych Miłości ponieważ ja jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb tłumienia Miłości w moim sercu jakoby po to, aby strzygi, demony, duchy, istoty astralne i belial z całą jego grupą czuły się dobrze i bezpiecznie w mojej obecności.
Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponad to wszystko co rozgrywa się w mroku, nocą w czarnych ciemnych energiach w astralu.
Wywyższyłem w sobie obecność Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ ja jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb gwarantowania czegokolwiek strzygom, demonom, duchom, istotom astralnym i belialowi z całą jego grupą od załatwiania czegokolwiek dla nich wszystkich.
Wywyższyłem w sobie wszechmoc Boga siłę stwórczą Miłości, bo uczynił mnie już wolnym od intencji, nawyków i potrzeb bratania się, jednoczenia się ze strzygami, demonami, duchami, istotami astralnymi i belialem z całą jego grupą.
Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości i światło jego boskiej Miłości.
Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponad wszystko czarne msze, ponad czarne przysięgi, czarne ślubowanie, czarne obciążenia. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponad rozmyślania o czerni o ciemnościach. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości, bo jestem całkowicie wolny od intencji, nawyków i potrzeb odbierania – przyjmowania do siebie niskich czarnych, ciemnych energii, wszystkich emocji strzyg, demonów, duchów, grupy beliala i istot astralnych oraz innych upadłych dzieci Boga sił stwórczej Miłości.
Wywyższyłem w sobie moc sprawczą Boga, ponieważ to Bóg uwolnił mnie od wszystkich inicjacji, od wszystkich nawyków i potrzeb jakie kiedykolwiek w przeszłości przyjąłem od strzyg, demonów, duchów, grupy beliala i istot astralnych i innych upadłych dzieci Boga sił stwórczej Miłości. Wywyższyłem w sobie moc sprawczą Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ to Bóg uwolnił mnie od zachwytu jaki ja miałem kiedykolwiek dla strzyg, demonów, duchów, grupy beliala i istot astralnych i innych upadłych dzieci Boga sił stwórczej Miłości. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ to Bóg uwolnił mnie od skutków pomieszania jakie w moje własne życie kiedykolwiek wprowadziły strzygi, demony, duchy, istoty astralne i belial z całą jego grupą.
Wywyższyłem w sobie obecność Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ to Bóg uwolnił mnie od intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania energii, pomysłów i sposobów na życie, jakie przejąłem kiedyś od strzyg, demonów, duchów, grupy beliala i istot astralnych.
Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości, ponieważ to Bóg uczynił mnie już wolnym od zachwytu dla tych wszystkich, którzy wpadli kiedyś w łapy, w sidła zastawiane przez strzygi, demony, duchy, grupę beliala i istoty astralne. Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości, ponieważ to Bóg uczynił mnie już wolnym od intencji, nawyków i potrzeb zbawiania, oświecania tych wszystko którzy wpadli kiedyś w łapy, w sidła zastawiane kiedykolwiek przez strzygi, demony, duchy, beliala i istoty astralne. Wywyższyłem w sobie wszechmogącego Boga siłę stwórczą Miłości ponad opisy literackie i ponad poematy opisujące wojny, bitwy, walki, podboje rozmaite pojedynki. Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości i światło jego boskiej Miłości ponad opisy literackie i ponad poematy wychwalając chwałę oręża, chwalę i moce wodzów, dowódców żołnierzy walczących w rożnych wojnach i bitwach.
Wywyższyłem w sobie wszechmogącego Boga siłę stwórczą Miłości, ponad wynajdywanie sobie Armii wrogich ludzi, których ja mogę pokonać z którymi ja mogę walczyć.
Wywyższyłem w sobie obecność Boga siłę stwórczą Miłości ponad wyszukiwanie sobie, ponad przyciąganie do siebie krajów, ludzi energii, o poglądach wojennych, chętnych do toczenia wojen bitew, walk, chętnych do krwawych pojedynków
Wywyższyłem w sobie wszechmoc Boga siłę stwórczą Miłości, oraz jakość moich medytacji na temat Boga, ponad oglądanie filmów wojennych, kryminałów, ponad czytanie kryminałów, horrorów i wojennych opowieści.
Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości, ponieważ to Bóg uczynił mnie już wolnym od intencji, nawyków i potrzeb realizowania planów projektów strzyg, demonów, duchów, beliala i istot astralnych. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ to Bóg uczynił mnie już wolnym od intencji, nawyków i potrzeb zbawiania, oświecania strzyg, demonów, duchów, grupy beliala i istot astralnych. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ to Bóg uczynił mnie już wolnym od intencji, nawyków i potrzeb wysilania się, szarpania się aby zbawić, aby oświecić strzygi, demony, duchy, grupę beliala i istoty astralne. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ to Bóg uczynił mnie już wolnym skutków tego, że zadając się kiedyś ze strzygami, demonami, duchami, istotami astralnymi i belialem z całą jego grupą popadłem w narkomanię i alkoholizm urzeczywistniając nieprzytomność, nietrzeźwość i pomieszanie. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości ponieważ to Bóg uczynił mnie już wolnym od blokad, oporów w działaniu jakie stały się kiedyś moim udziałem kiedy poddałem się strzygom, demonom, duchom, istotom astralnym i belialowi z całą jego grupą zamiast Bogu sile stwórczej Miłości. Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości przeto przebaczyłem wszystko strzygom, demonom, duchom, istotom astralnym i belialowi z całą jego grupą spragnionym tego abym ja cierpiał, abym ja doświadczał boleści i napięć.
Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości powierzając siebie samego oraz wszystkie strzygi, demony, duchy, grupę beliala i istoty astralne boskiej opiece, boskiej ochronie. Wywyższyłem w sobie moc sprawczą Boga siłę stwórczą Miłości dając samemu sobie i wszystkim strzygom, demonom, duchom, istotom astralnym i belialowi z całą jego grupą Miłość mojego serduszka, życzliwość i światłość. Wywyższyłem w sobie moc sprawczą Boga siłę stwórczą Miłości dając samemu Miłość, radość życia i światłość bez oglądania się na to co myślą o mnie strzygi, demony, duchy, beliala i istoty astralne. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości, bo ja jestem wolny od fascynowania się bezwzględnością i wyrachowaniem strzyg, demonów, duchów, grupy beliala i istot astralnych.
Wywyższyłem w sobie wszechmoc Boga siłę stwórczą Miłości, który uczynił mnie już wolnym od skutków inicjacji, wykonywanych kiedyś na mnie przez strzygi, demony, duchy, beliala i istoty astralne. Akceptuję to, że ja jestem istotą boskiej światłości, istotą boskiej Miłości, zatem z łatwością Miłością i światłem obdarzam wszystkie spotykane w życiu strzygi, demony, duchy, beliala i istoty astralne. Akceptuję to, że ja jestem istotą boskiej światłości, istotą boskiej Miłości, zatem nie muszę spotykać na mojej drodze żadnych strzyg, demonów, duchów, grupy beliala i istot astralnych aby uczyć się jak ja mam promieniować do nich Miłością i szczęściem. Wywyższyłem w sobie i uwzniośliłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości, bo tylko Bóg uczynił mnie wolnym od tego wszystkiego zła, od tego zła którego nauczyły mnie kiedyś strzygi, demony, duchy, istoty astralne i belial z całą jego grupą. Przebaczyłem sobie to, że ja istota boskiej światłości, odrzucając kiedyś miłość jaką zawsze daje mi Bóg siła stwórcza Miłości, zapragnąłem aby ktokolwiek mnie ukochał, przytulił, nawet strzygi, demony, duchy, istoty astralne i belial z całą jego grupą.
Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości który to Bóg uczynił mnie już wolnym od zachłanności na niskowibracyjne, nieprzytomne energie wytwarzane przez strzygi, demony, duchy, istoty astralne i beliala z całą jego grupą.
Wywyższyłem w sobie Boga siłę stwórczą Miłości i światło jego boskiej Miłości, bo tylko Bóg uczynił mnie wolnym od powiązań karmicznych jakie ja miałem ze strzygami, demonami, duchami, istotami astralnymi i belialem z całą jego grupą…
itd

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: