Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Bóg wszystkich kwantów mojego fizycznego ciała. Modlitwa

Przebaczyłem sobie całkowicie to, że Dusza moja i ja sam pływaliśmy kiedyś w oceanie urojeń o Bogu, urojeń na temat boskiej Miłości, boskiego światła. Jestem wdzięczny Tobie radosny Boże sił stwórczych Miłości za to, że uczyniłeś mnie całkowicie wolnym od wszystkich moich urojeń i wyobrażeń na temat różnych inicjacji, kodów, symboli energetycznych jakie ja przyjmowałem i dawałem innym istotom. Przebaczyłem sobie całkowicie to, że ja istota boskiego światła zapomniałem kiedyś o tym, że Bóg siła stwórcza Miłości jest jedynym doskonałym Bogiem wszystkich moich łańcuchów DNA, RNA, wszystkich moich kwantów z których zbudowane jest moje ciało fizyczne, moje energie i moja Dusza.
Przebaczyłem wszytko tym wszystkim którzy kiedyś ukryli przede mną wiedzę o tym, że Bóg siła stwórcza Miłości jest jedynym wszechmogącym Bogiem wszystkich moich łańcuchów DNA, RNA, wszystkich moich kwantów z których zbudowane jest moje ciało fizyczne, moje energie i moja Dusza. Jestem wdzięczny Tobie opiekuńczy Boże sił stwórczych Miłości za to, że właśnie Ty jesteś jedynym Bogiem wszystkich moich łańcuchów DNA, RNA, wszystkich moich kwantów z których zbudowane jest moje ciało fizyczne, moje energie i moja Dusza. Jestem wdzięczny Tobie świetlisty Boże sił stwórczych Miłości, za to, że uczyniłeś mnie całkowicie wolnym od wszystkich obcych energii, od wszystkich obcych kodów, od wszystkich obcych symboli i inicjacji jakie inne istoty wprowadziły, wbudowały pomiędzy moje własne łańcuchy DNA, RNA, pomiędzy moje kwanty boskiego światła z których Ty Boże sił stwórczych Miłości zbudowałeś moje własne ciało fizyczne, moje energie i moją własną Duszę.
Jestem wdzięczny Tobie doskonały Boże twórczej Miłości za to, że uczyniłeś mnie całkowicie wolnym od wszystkich obcych energii, od wszystkich obcych kodów, od wszystkich obcych symboli i inicjacji jakie ja sam sobie wprowadziłem, wbudowałem pomiędzy moje własne łańcuchy DNA, RNA, pomiędzy moje kwanty boskiego światła z których Ty Boże twórczej Miłości, utworzyłeś moje własne ciało fizyczne, moje energie i moją własną Duszę.
Jestem wdzięczny Tobie świetlisty Boże stwórczej Miłości, za to, że uczyniłeś całkowicie wolnymi innych ludzi, inne Dusze od wszystkich energii, od wszystkich kodów, od wszystkich symboli i inicjacji jakie ja sam im wprowadziłem, wbudowałem pomiędzy ich własne łańcuchy DNA, RNA, pomiędzy ich kwanty boskiego światła, z których Ty Boże twórczej Miłości, utworzyłeś ich ciała fizyczne, ich energie i ich Dusze.
Jestem wdzięczny Tobie Boże sił stwórczych Miłości, za to, że uczyniłeś mnie i Duszę moją całkowicie wolnymi od wszystkich kodów i symboli ….(znanej mi praktyki inicjacyjnej), od wszystkich kodów i symboli podobnych do …......., od wszystkich kodów i symboli pochodzących od grupy Beliala, od istot astralnych i istot posiadających ludzkie materialne ciała.
Jestem wdzięczny Tobie świetlisty Boże twórczej Miłości za to, że postawiłeś stopy moje, całe moje ciało fizyczne i Duszę moją na pewnym, stabilnym i stałym lądzie Twojej boskiej Miłości, twojej boskiej opieki i boskiej ochrony.
Jestem wdzięczny Tobie radosny Boże stwórczej Miłości za to, że uczyniłeś mnie i Duszę moją całkowicie wolnymi od wszystkich moich urojeń i wyobrażeń na temat moich własnych energii, na temat boskich energii obecnych w moim własnym fizyczne organizmie w Duszy mojej.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: