Kadzidła dla znaków zodiaku - Ryby 50g -

Kadzidła dla znaków zodiaku - Ryby 50g

Nasza cena: 50,36 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Tradycyjne

Może Cię również zainteresuje

Opis

Seria Kadzidła dla znaków zodiaku to zestaw ręcznie robionych kadzideł w postaci suszu, przeznaczonych do palenia w kadzielnicach lub na węglu drzewnym.

Zostały one przygotowane w 12 unikalnych kompozycjach, specjalnie dla każdego ze znaków zodiaku i mają na celu spowodowanie pozytywnych zmian w najważniejszych dziedzinach życia: biznes, nauka, komunikacja międzyludzka, uczucia, sprawy urzędowe, sądowe.

Działanie kadzideł polega na stworzeniu odpowiedniego nastroju, wytworzeniu energii, która stymuluje do działania lub eliminuje problemy, oddalają negatywną energię i przyciągają pozytywną. Kadzidła mogą służyć też do medytacji, ułatwiają wejście w kontakt z siłami wyższymi, pomagają w usuwaniu wielu dolegliwości fizycznych i psychicznych.

Do wyrobu kadzideł autorka używa kamieni szlachetnych, ziół, żywic, na przykład bursztynu, a także korzeni, owoców i kwiatów. W pracy łączy wiedzę o kamieniach, naturalnych żywicach i ziołach z wiedzą astrologiczną, numerologiczną, weddyjską, z alchemią oraz ze starymi przekazami, związanymi z oczyszczającym działaniem ognia i powietrza.

Kadzidło dla Ryb

Skład: Goździki, Melisa, Biała róża, Jaśmin, Bylica boże drzewko

Działanie: czakra trzeciego oka (6-ta)
Otwiera, ułatwia pozbycie się wszelkich fobii i lęków.
Ułatwia wyrażanie siebie.
Pobudza zdolności jasnowidzenia.
Dobre do medytacji.

Do palenia tych kadzideł niezbędny jest węgiel drzewny, np. węgiel trybularzowy

  • Komentarz: Naturalne kadzidło w postaci suszu

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane