Kadzidło oczyszczające - 25g -

Kadzidło oczyszczające - 25g

Nasza cena: 26,16 zł
Ocena Klientów: 5 gwiazdek (1 opinia)

Produkt należy do kategorii: Inne

Może Cię również zainteresuje

Opis

Jego receptura pochodzi ze średniowiecza. Używane było do okadzeń w klasztorach, miejsc nawiedzonych przez choroby i nieszczęścia, miejsc obdarzonych złą sławą oraz po gwałtownej śmierci osoby z bliskiego otoczenia.

Dzisiaj używane jest przede wszystkim w celu oczyszczenia mieszkań i domów przed wprowadzeniem się, po wyprowadzeniu się poprzednich lokatorów, przed otwarciem firmy, sklepu, punktu usługowego.

Oczyszcza przestrzeń po śmierci i kłótniach i ze wszelkich negatywnych energii. Także w przypadku nieporozumień w rodzinie i małżeństwie. Ma to na celu oczyszczenie i usunięcie negatywnej energii. Eliminuje agresję, złą energię, a w prowadza pozytywną atmosferę, sprzyja miłości, powodzeniu, szczęściu. Uwalnia od niefortunnych zdarzeń, przerywa złą passę.

Kadzidło można sypać na grill, do kominka lub rozżarzony węgiel drzewny na ognioodpornej podstawce (może być metalowa łopatka). Najlepiej, aby kadzenie miało miejsce w sobotę, przed dużymi świętami, np. Wigilią, Wielkanocą, Nowym Rokiem lub, gdy sytuacja tego bardzo wymaga, np. po kłótniach lub nieprzyjemnych sytuacjach. Aby wzmocnić efekt działania można pokropić wodą święconą.

Skład: Oparte na specjalnej mieszance ziół sprowadzonych z Tybetu o kilkutysiącletniej tradycycji. Skład tabu.
Dodatkowo: Bursztyn, Ładan (kadzidło greckie używane do palenia w świątyniach), Korzeń arcydzięgla, Piołun, Lawenda, Rozmaryn.

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię
5 gwiazdek Mocno oczyszczający skład
Autor: Monika - 29 stycznia 2008
Porównuje je z szałwią białą i muszę przyznać, że to kadzidło ma dodatkową zaletę: oczyszcza ale zarazem harmonizuje i napełnia oczyszczoną przestrzeń pozytywną energią, która dość długo się utrzymuje (przy szałwii trzeba to zrobić dodatkowo uzupełniając jakąś inną mieszanką np.lawendą) . Sumując daję temu zestawowi ocenę doskonałą :)

Ostatnio oglądane