Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Suknie ślubne. Modlitwa

Zaakceptowałam wszystkie suknie ślubne w których moja własna Dusza i wszystkie jej poprzednie inkarnacje szły do ślubu z własnym mężem. Nie muszę już tego dłużej pamiętać i trzymać się wówczas podjętych decyzji. Nie muszę już tego dłużej pamiętać, nie potrzebuję tego więcej roztrząsać. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania wszystkich moich dawnych strojów ślubnych, moich dawnych ślubnych sukni. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, pamiętania wszystkich moich dawnych dodatków do ślubnych sukni, ślubnych bukietów, ozdób, wianków, ślubnych tatuaży, ślubnych makijaży. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, pamiętania wszystkich moich dawnych weselnych i ślubnych rytuałów. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, pamiętania wszystkich moich dawnych ślubnych rękawiczek, butów, torebek, kapeluszy z woalkami. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, pamiętania wszystkich moich dawnych ślubnych obrączek, pierścionków, noszonych klejnotów ślubnych, oraz od wszystkich śladów energetycznych jakie po nich wówczas powstały. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, pamiętania wszystkich moich dawnych tańców ślubnych i weselnych. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania i przyciągania do siebie moich dawnych poślubionych małżonków i tych wszystkich mężczyzn z którymi chciałam się kiedyś związać małżeństwem. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania i przyciągania do siebie tych kapłanów którzy udzielali mi kiedyś w przeszłości małżeńskiego ślubu. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb trzymania przy sobie do siebie świadków którzy byli kiedyś przy mnie gdy zawierałam moje poprzednie małżeństwa. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb trzymania przy sobie przyjętych i otrzymanych kiedyś prezentów i podarków ślubnych, weselnych. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb trzymania przy sobie usłyszanych kiedyś pieśni, zaśpiewek i anegdot ślubnych, weselnych.

Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił tak abym ja ……… chciała i potrafiła tworząc moje nowe małżeństwo wejść do niego bez balastu przeszłości, bez niemocy i dawnych własnych ograniczeń.
Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb z jakimi wchodziłyśmy w przeszłości w małżeństwo.

Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania wszystkich moich oraz zapamiętanych cudzych ubrań ślubnych, cudzych ślubnych strojów. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od transu zachwytu dla wszystkich moich oraz zapamiętanych cudzych ubrań ślubnych, cudzych kobiecych i męskich ślubnych strojów. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od uczucia pustki, próżni i dojmującego żalu po moich wszystkich małżeństwach, które nigdy nie doszły do skutku.

Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania i przyciągania do siebie welonu jako symbolu radości w moim życiu. Akceptuję welon tak samo, jak posiadany paszport, jak owoce kasztana, jak grzebień czy moją torebkę. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od transu zachwytu nad ślubnym welonem, od transu oczekiwania na własny welon ślubny. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od przekonania, że z mężem otrzymam status królowej albo księżniczki, bogato wżenionej, awansującej społecznie, bądź tylko potwierdzający moje panowanie.

Doskonałemu Bogu oddałam już wszystkie przetrzymywane welony z niedoszłych ślubów. Przebaczyłam sobie to, że jako narzeczona zostałam porzucona pod ślubnym ołtarzem. Przebaczyłam sobie to, że ja istota bożego światła, przeznaczona do radości, skazałam siebie kiedyś na wieczne panieństwo.
W Bogu sił stwórczych Miłości zrezygnowałam z intencji oraz potrzeb „poślubienia Chrystusa” czy jakiegoś innego żywego boga, guru od stania się jego oblubienicą.
Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb, aby w miejsce szczęśliwego małżeństwa, zastępczo nakładać na siebie, habity mniszek i klasztorne nakrycia głowy.
W Bogu sił stwórczych Miłości przebaczyłam sobie wszystkie popełnione samobójstwa z powodu nieślubnych gwałtów, pohańbienia. W Bogu sił stwórczych Miłości przebaczyłam utopienia przez niewiernych kochanków czy zabicia w weselnej szacie.
Przebaczyłam wszystkim dziewicom – które wolały się zabić, byleby nie zostać zhańbione przez gwałt.
Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od żalu po moich wszystkich mężach, których nigdy nie miałam, od żalu za mężczyznami, którzy wybrali sobie inne kobiety zamiast mnie.

Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb zatrzymywania przy sobie z dawnej przeszłości zapamiętanych kiedyś na ślubach pocztów sztandarowych, proporców, chorągwi. Powierzyłam ufnie i z radością jedynemu Bogu wszystkie zazdrosne konkurentki, które kiedyś pokonały mnie samą w walce o mojego mężczyznę o mojego własnego męża. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb zatrzymywania przy sobie z dawnej przeszłości wydanych kiedyś na ślubach i weselach pieniędzy i kosztowności. Wiem to, że wesela i śluby nie muszą prowadzić do ruiny finansowej mnie ani moich rodziców. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb zatrzymywania przy sobie z dawnej przeszłości, zapamiętanych kiedyś na ślubach diademów, kolczyków, pierścieni, kosztowności i śladów energetycznych po nich wszystkich. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od wszelkiej zachłanności na doświadczanie kolejnego własnego ślubu, kolejnego własnego małżeństwa.
Wywyższyłam obecność czystego Boga twórczej Miłości we mnie, ponad wszystkie lęki i opory przed własnym małżeństwem, przed moim ślubem.

Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną, od potrzeby pamiętania dawnych hucznych weselisk i tych skromnych, przeżywanych jedynie dla siebie i mojego męża. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną, od wszystkich transów niechęci do różnych dawnych moich mężów, do mężczyzn jako takich. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania rozmaitych ślubnych i weselnych wódek, piwek, weselnego wina i napojów alkoholowych. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania rozmaitych ślubnych i weselnych narkotyków moich i pana młodego, różnych narkotyków na noc poślubną i podobne okazje. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od nieprzytomności decyzyjnej związanej z małżeństwem i zamążpójściem. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb zatrzymywania przy sobie z dawnej przeszłości moich druhen ślubnych, oraz druhów pana młodego. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb zatrzymywania przy sobie z dawnej przeszłości zapamiętane kiedyś na ślubach obrazy i rzeźby świętych postaci, patronów, żywych bogów.
Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb zatrzymywania przy sobie z dawnej przeszłości zapamiętanych kiedyś i zwalczanych konkurentek ślubnych, dziewczyn z którymi konkurowałam o mojego męża. Oddałam doskonałemu Bogu wszystkie zazdrosne konkurentki, które zwyciężyłam kiedyś w walce o mojego mężczyznę o mojego własnego męża. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania rozmaitych ślubnych i weselnych nakłuć, tatuaży i symboli graficznych zamążpójścia. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania rozmaitych ślubnych i weselnych sakramentów i mistycznych eucharystii. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb, pamiętania rozmaitych orszaków i pochodów ślubnych oraz weselnych.

Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od wszystkich zapamiętanych i wyuczonych rytuałów magicznych i obyczajów związanych ze ślubami i weselami. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od wszystkich składanych kiedyś ofiar ślubnych i weselnych dla duchów, demonów, żywych bogów. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od wszystkich składanych kiedyś ofiar ślubnych i weselnych z mojej krwi, ze zwierząt czy ciała ludzkiego.Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od wszystkich złożonych i zrealizowanych wyrzeczeń się własnego małżeńskiego szczęścia i radości spełnionego życia we dwoje.

Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania rozmaitych ślubnych i weselnych przysiąg, słów małżeńskich obietnic z mojej przeszłości. Przebaczyłam sobie z mojego wyboru to, że zamykałam siebie oraz serce moje, na małżeńską Miłość i czyste prawdziwe radości małżeńskiego rodzinnego życia. Jestem wdzięczna jedynemu Bogu sił twórczych Miłości za to, że uczynił mnie i Duszę moją wolną od intencji, nawyków i potrzeb pamiętania uroczystości ślubnych oraz tych weselnych które nigdy nie doszły do skutku.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: