Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Cieki magnetyczne w budynkach

W moim domu mam założone kilka odpromienników.
Pierwszym był owalny odpromiennik ze Śląska. Zakopany na największym cieku wchodzącym do budynku działał przez 3 dni.
Mistrz reiki założył mi energetycznie odpromiennik zbudowany z energetycznych warstw ołowiu i wapna tak jak budowano bezpieczne posadzki w rzymskich obozach warownych. Nikt inny nie potwierdził, że ten odpromiennik rzeczywiście pojawił się w moim domu a cieki jak płynęły tak płynęły.
Później założyłem odpromiennik na cieki składający się z 4 małych flakoników – ma działać kilka lat. Na razie widzę go pozytywnie.
Ostatnią zdobyczą jest odpromiennik graficzny zbudowany z kilku geometrycznych figur i ten rzeczywiście jest skuteczny. Wymaga zorientowania wedle stron świata a do tego potrzebny jest kompas.
Ułożyłem kompas na podłodze a on wskazał mi północ w kierunku w którym znajduje się zachód. Jest to urządzenie mechaniczne, którego nie można oszukać jak wahadła. Sprawdziłem na kilku innych kompasach. W budynku i na całej posesji jest anomalia magnetyczna szerokości ok 100cm.
Szukając cieków wodnych warto sprawdzić kompasem szczególnie w górskich rejonach, czy nie ma tam też uskoków magnetycznych.
Zjawisko jest proste do wytłumaczenia. W ziemi na pewnej głębokości płynie ciek wodny. Wytwarza on poprzez tarcie pewne pole magnetyczne inne niż całe otoczenie.
Pytanie na które nie znalazłem jeszcze odpowiedzi to: W jaki sposób można zneutralizować ów magnetyczny uskok.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Samoocena - RSR
Leszek Żądło
Widzieć bez okularów
Marilyn B. Rosanes-Berrett