Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Ważniejsze niż Bóg? Modlitwa

Proszę, otwórz teraz Boże moje serce.
Przepraszam za to, że pieniądze, że bogactwa oraz materialny dostatek stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że wojny i armie oraz pojedynki, potyczki stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że żywi bogowie, że półbogowie, asurowie oraz guru stali się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że archanioły, że astralni bogowie stali się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsi niż Bóg. Przepraszam za to, że Indie, Chiny, Egipt, Bliski Wschód, Europa, Afryka, obie Ameryki i Azja stały dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że seks i zwyczajna prostytucja stały się kiedyś dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że sprawy ziemskie oraz astralne uwikłania stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że ciężka praca, harówka, wyrzeczenia, dźwiganie ciężarów stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że choroby a nawet kalectwa stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że nędza, ubóstwo i bieda nadzwyczajna stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że rozmaite ślubowania, misje, transy stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg. Przepraszam za to, że astralne węże oraz inne pasożyty stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że hipnozy, energetyczne kody, kotwice oraz chipy stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że piramidy, energetyczne i materialne obce cywilizacje stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.
Przepraszam za to, że sprawy innych ludzi, potrzeby obcych państw, cudzych narodów i egregorów stały się kiedyś dla mnie, dla mojej duszy i jej ziemskich wcieleń ważniejsze niż Bóg.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: