Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Astralne jaszczury. Ochrona przed nimi

Astralne jaszczury. Wiele jest ich ras i szczepów. Wyglądają jak te ziemskie. Pyski podobne jak np u legwana- a nie jak u krokodyla. Wielkość od 3 do ok 6 metrów.

Pasożytują na ludziach i Duszach w zamian za inspiracje, za informacje, a nawet za ochronę, bo bywają groźne dla istot usiłujących atakować żywiciela. Potrafią udzielać mądrych porad.
-Mój znajomy jeździł do Wrocławia aby z nimi porozmawiać w kościołach.
-W bazylice Krzeszowskiej możemy je oglądać w podziemiach.
-Kilka czeskich miast posiada własne ,,hm..” hodowle jaszczurów na miejskich rynkach.
-Z pewnością występują tam gdzie miasto posiada w herbie smoka lub jaszczura.
Są praktycznie wszędzie. W wielu scenach Mahabharaty Petera Brooka zostały sfilmowane. Osobno całe stado, osobno jego przywódca. Ukazano wpływ jaki jaszczury wywierają na aktorów przedstawienia, jak ich inspirują. Rasa czerwonooka mia agresję we ,,krwi”.Podłączają się do III oka -podają myśli sugestie. Podpiecia z ich strony mogą jednak zaistnieć do dowolnego punktu na kanale czakrowym powyżej głowy lub serca.
Gwardię ochronną złożoną z kilku sztuk utworzył sobie Satya Sai Baba.

Mogą jak wszystkie boskie rasy inkarnować na ziemi w ciałach fizycznych. Przyciągają przedstawicieli rasy do własnych ziemskich rodzin. W Polsce dusze zielonookich jaszczurów posiadają 2 znani bracia K. Jeden z tych ,,Jaszczurów” ma też żonę ,,anioła”, służącą za projektor i wzmacniacz jego myśli. On tworzy idee-ona daje anielskie energie na ich realizację. Współpracują ze znaną rozgłośnią radiową i dobrze jest prześledzić wzajemne energetyczne powiązania i astralnych mocodawców.

Zanim klikniesz poproś o boską ochronę- tu inna rodzina działająca poza polską -zobacz “fot” http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/09/29/article-1216943-06A05EC5000005DC-708_634×518.jpg Zwróć uwagę( ze zdjęcia u tych kobiet rasy białej )na oczy, układ szczęk oraz na ich ubrania. Tu również zaistniał mechanizm w którym jaszczurcza dusza jest nadajnikiem, ale jej energie i wolę wzmacnia i wprowadza w świat inna już anielska duszyczka.
Jak żyć z jaszczurami? Najlepiej trzymać się od nich z daleka, zarówno z tymi fizycznymi jak i astralnymi. Im dalej tym lepiej. Są to nawet z wyglądu drapieżniki – nie kierują się emocjami. Kiedy inkarnują w fizycznych ciałach, zimna logika pozwala im działać w partiach, stronnictwach, mataczyć na niwie religii….
Miałem 2 szt na skrzydłach -dusza ich używała kiedyś do obrony. Dziś wolę jasne światło. Obok mojego domu na pobliskiej górze mają żeremia to czasem kręciły się po gumnie, a bywało że przychodził nawet na piętro…

Ludzie kierują się emocjami – większość gatunków astralnych już nie, więc rozemocjonowany człowiek a zwłaszcza bezwolna dusza stanowi dla nich łatwy łup.
Wydaje się, że podobnie jak od astralnych węży chroni od jaszczurów skutecznie jedynie boskie wsparcie i czyste intencje.

Możemy znaleźć w innym miejscu kilka kolejnych spisanych uwag do tej rasy.

Jednym ze sposobów w jaki działają astralne jaszczury lub ich ziemskie inkarnacje są wielorakie presje duchowe oraz rozmaite montowane implanty/wrzuty w ludzkie energie. Osiągane jest to to pod płaszczykiem udziału w rożnych duchowych stowarzyszeniach-organizacjach-partiach o negatywnej naturze. Mówimy tutaj o wszelkich religiach i organizacjach, które używają mentalnej kontroli i strachu, aby wymusić posłuszeństwo swoich członków a poprzez nich na reszcie zastraszonego społeczeństwa. Większość głównych bałwochwalczych religii, przeszłych i obecnych, jak również stowarzyszenia magii, które używają przysiąg, przyrzeczeń posiada system mechanizmów kontrolujących ich członków. Przyrzeczenia/przysięgi mają znaczenie tak długo jak nie zostaną cofnięte lub skasowane mocą boskiego wsparcia. Energia winna być przeobrażona bezzwłocznie od momentu rozpoznania uwikłania. Szermuje się np. na prawo i lewo jakimś nośnym hasłem. Kiedy jednak wejrzymy w astralne powiązania to okazuje się, że Prawo to ,,my jaszczury” mamy stanowić, a Sprawiedliwość ,,musi być po naszej jaszczurczej stronie”.
Implanty bywają zakładane na subtelne ciała i kontroluj/blokują dostąp do wyższych wibracji. Gdy ludzkie wibracje opadają do poziomu białego astralu oraz topią się w urojeniach, wzbudzana jest wiara w iluzję oddzielenia od Boga.
Jako że rodzaj ludzki cały czas żyje w dwoistej rzeczywistości, pojawia się iluzja oddzielenia od Boga, i prawie wszyscy żyjemy pod wpływem jakiegoś duchowego “ogranicznika/implantu/wrzutu”.
Wszyscy je mamy do momentu gdy nie oczyścimy się z nich.
Pamiętajmy, że ci którzy dusze i osobowości już raz “ograniczyli” chcą kontrolować dalej i chcą abyśmy wierzyli, że nie jesteśmy chronieni i wspierani przez Boga. Jeśli będziemy w to wierzyć, będziemy dalej pod ich wpływem.
Są to Istoty które nie uznają Boga jako Stwórcę jako istotę nadrzędną nad wszystkimi, jako jedynego sędziego. Zwróć uwagę na te partie polityczne czy religie, które nie mówią o Bogu jak buddyzm czy kierują myśli nie na Boga, ale na przydanych jemu pomocników w ,,randze ,,boga” ( świętych itp), na głowy kościoła lub na tych co siebie ogłosili jedynymi pośrednikami w drodze do Boga. Te postacie szukają źródła Energi i siły w innych Istotach zamiast sercami pobierać je od Boga. Pomimo tego, że jak wszystkie Istoty zostały stworzone przez Boga, zdecydowały one (dzięki posiadaniu swojej wolnej woli), że będą brały udział w iluzji oddzielenia od Boga, w przeciwieństwie do Jego kreacji.
W swoim działaniu te szukają drogi do kontrolowania innych.
Jaszczury, jako istot astralne, jako dusze są rasą Istot starszych niż ludzkość w materialnych ciałach,
Postrzegają ludzi jako rasę własnych niewolników stworzonych i hodowanych dla swoich celów. Jako konsekwencja tego, wierzą oni że brali udział w kreowaniu rasy ludzkiej i z tego tytułu wierzą że maja prawo własności i prawo do ingerencji w rozwój ludzkości. Miej świadomość, że wierzą, iż mogą kontrolować ludzkość używając wszystkich niezbędnych sposobów.

Jednym z najważniejszych praw wszechświata jest nie ingerowanie w wolną wolę drugiej Istoty. Jaszczury obchodzą to uniwersalne prawo.
Są przewrotną rasą. Uwielbiają oni podszywać się pod Światło, wiedzę i są źródłem ogromnej ilości dezinformacji jak i systemów energetycznych które nazywają siebie systemami uzdrawiania.
Mieszają wystarczającą ilość prawdy i kłamstwa aby pomieszać osądy nieświadomych i są po prawdzie źródłem większości channelingowych przekazów.
Pamiętaj: Siła przekazu nie jest równa Światłu, nie musi mieć nic wspólnego z Miłością w ludzkim sercu, czy okazywanym miłosierdziu.

Gdy sprawdzasz channelingowe przekazy, zawsze pytaj”Czy ta informacja przekaz pochodzi/zawiera w sobie chrystusowe energie”. Upieraj się przy tym aby potwierdzenie nadeszło wewnętrznie, poprzez serce i aby pokazana została Ci prawda. Miej świadomość tego,że mając ciągle implanty/wrzuty czasami może być trudno rozdzielić /zauważyć różnice pomiędzy przekazami z energią Chrystusa a niższymi energiami.
One są specjalistami od masowej kontroli umysłu. Stoją za wszelką kontrolą i ograniczeniami zasobów tej planety.
Mogą przejawiać się pięknie, słodko i czarująco, jeśli jednak potrafisz zajrzeć poza fasadę, doświadczysz płytkości i chłodu poza maska. Osobiście odbieram inkarnowane w ciałach fizycznych Jaszczury jako beznamiętne, chłodne i co ważne bez serca. Te Istoty posiadają elementy wampiryczne.
Zawsze pytaj czy Istota lub Informacja zawiera w sobie energie Chrystusa i domagaj się potwierdzenia
Jaszczury są tymi Istotami, które są postrzegane przez większość ludzki jako “nieświęte siły”, które zniewalają i ograniczają (dusze) ludzi. Te Istoty sa bardzo mentalne.
Pozostają niezdolne do odczuwania kompletnie niczego pozytywnego: ani miłości,ani współczucia, ani empatii. I to jest to czego jaszczury szukają w ludzkich Istotach, szukają emocjonalnej Energi które ludzie generują i autentycznie karmią się nimi jak narkotykami.
Źródło wielu chanelingowych informacji pochodzi od jaszczurów, którzy pragną przekonać ludzi do asystowania im w ich planach. Kłamstwo!
Oni kłamią i omamiają wielu z ich popleczników aby uzyskać to na czym im zależy .
Miej świadomość PRAWDY! Każde ograniczenie Twojej Istoty jest przeciwne Kosmicznemu Prawu! Każda umowa zawarta bez świadomości konsekwencji jest nieważna w świetle prawa.

Czasami proces zakładania implantów zabijał ciało i w następnej inkarnacji budziłeś się bez siły i bez pamięci. Ponawianie tego procesu utworzyło Istoty z bardzo małą świadomością własną ich prawdziwej duchowej siły.

W pewnym zdarzeniu zginął jaszczurczy ziemski władyka. Orędowały za nim osoby materialne oraz ludzkie dusze. Bezczelność, pycha, pogarda dla wszystkiego-tymi słowy mogę opisać przypadek. Orędowanie wyglądało mniej więcej tak ,,Masz go wesprzeć i to natychmiast- to jest niezbędne i dobre”. Zdenerwowałem się dopiero kiedy na koniec usłyszałem- ,,następnym razem postaramy się lepiej (rządzić tobą i innymi)”.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda: