Wróć do listy artykułów

Sławomir Majda

Współautorzy: Marzena Pachura

Kręgosłup. Modlitwa nagrana na CD

Do napisania kompleksowej modlitwy na temat kręgosłupa potrzebowałem współpracy i wsparcia osoby z medycznym wykształceniem. Zebraliśmy razem zdanie po zdaniu 30 stron pozytywnych afirmacji o rozbijaniu blokad energetycznych i ograniczeń, które mogły kiedykolwiek usztywnić lub uszkodzić jeden, jedyny dowolny kręg kręgosłupa.
Na temat kolejnego kręgu, napisaliśmy kolejne 30 stron. Zważywszy, że kręgów jest 34+ biodra to materiał wymaga dodatkowo benedyktyńskiej uwagi oraz cierpliwości.
Na początku powstał tekst ogólny o całym kręgosłupie. W trakcie pracy z nim okazało się jednak bardzo szybko, że poszczególne partie kręgów bywają blokowane przez całkowicie odmienne przyczyny, intencje, poglądy.
Kręgi lędźwiowe zazwyczaj wypaczają się z poczucia biedy, z materializacji dawnych ślubowań ubóstwa. Pośrednio wpływa to na kręgi szyjne.
Typowym dla biedaka jest wypadnięcie dysków 5,4 i kręgu lędźwiowego.

Omówiliśmy dokładnie wzorce ograniczeń kręgosłupa wymienione przez Edgara Caycego, a także rozmaite pułapki zastawiane przez astralne grupy, astralne istoty. Większość z tych blokad dla osób jasnowidzących widoczna jest na POSZCZEGÓLNYCH kręgach jako zaciemnienia, szarości lub czerń.

Co daje praca z wersją nagraną na CD? Otrzymujemy dostęp do całego zgromadzonego materiału i możliwość jego przyswojenia. W trakcie czytania możemy w pełnej świadomości odreagować max 5 stron tekstu w ciągu godziny. Mamy zatem co najmniej 5 godzin czytania- tylko dla jednego kręgu. Czytać należy przynajmniej miesiąc. Przy 2 naruszonych kręgach wszystko się podwaja.

W czasie znacznie krótszym, słuchając nagrań w samochodzie, a nawet przy komputerze jesteśmy w stanie odsłuchać 3 godzinne nagranie.
Jaki jest efekt, w jakim celu dobrze jest przepracować te teksty? Otóż większość działań w pracy duchowej polega na otwieraniu serca i wpuszczaniu światła od góry. Bywa, że zapominamy o czakrach dolnych, i przyległych partiach organizmu.
W naszych tekstach o kręgach, światło przenika aż do najniższego kręgu kręgosłupa w danej sekwencji
Pracowaliśmy z Marzeną nad pacjentem z kręgozmykiem 5-4 kręgu lędźwiowego. Na początku miał na kręgach nawinięty czarny zwój energetyczny. Po upływie 2 miesięcy oba kręgi świecą już jasnym złotym światłem, powraca weń równowaga. Oczywiście chorujący sporo sobie już przypomniał z karmicznej przeszłości i przepłakał niektóre wspomnienia.
Ponieważ te kręgi blokowało mnóstwo nakładających się na siebie wzorców, energii, to w podobny sposób pragniemy oczyścić kręgi lędźwiowe wyższe. W chwili obecnej nie są one już przepełnione czernią a jedynie odcieniami szarości. Teksty piszemy na bieżąco zatem potrzeba jest więcej czasu na opracowanie i opowiedzenie blokad na wszystkich kręgach.

Dostępne na CD w formie nagrań są kręg lędźwiowy nr 5 i nr4.
Każdy tekst o danym kręgu to łącznie prawie 3 godziny pozytywnych myśli oraz konkretnej modlitwy i mieści się łącznie na 3 CD.
Koszt godzinnego nagrania =25 zł.
Dla dopełnienia proponuję równoczesną pracę z modlitwami pt ,,Serce”.
Proponuję aby osoby chętne zweryfikowały u osoby jasnowidzącej stan kręgosłupa przed i po upływie 2 miesięcy pracy z tekstami. Wystarczy zazwyczaj sama fotografia pleców.
Należy pamiętać o zachowaniu diety nie słodyczowej, Nie powinno się jeść bananów i jabłek. Cayce zalecał spożywanie galaretek warzywnych.

 
Sławomir Majda - zdjęcie
  Sławomir Majda:

Polecamy następujące produkty:

Inteligencja duchowa
Khalil A. Khavari
Energia pieniędzy
Stuart Wilde
Sztuka dokonywania cudów
David Spangler