Kadzidła dla znaków zodiaku - Baran 25g -

Kadzidła dla znaków zodiaku - Baran 25g

Nasza cena: 26,16 zł
Ocena Klientów: brak opinii

Produkt należy do kategorii: Tradycyjne

Może Cię również zainteresuje

Opis

Seria “Kadzidła dla znaków zodiaku” to zestaw ręcznie robionych kadzideł w postaci suszu, przeznaczonych do palenia w kadzielnicach lub na węglu drzewnym.

Zostały one przygotowane w 12 unikalnych kompozycjach, specjalnie dla każdego ze znaków zodiaku i mają na celu spowodowanie pozytywnych zmian w najważniejszych dziedzinach życia: biznes, nauka, komunikacja międzyludzka, uczucia, sprawy urzędowe, sądowe.

Działanie kadzideł polega na stworzeniu odpowiedniego nastroju, wytworzeniu energii, która stymuluje do działania lub eliminuje problemy, oddalają negatywną energię i przyciągają pozytywną. Kadzidła mogą służyć też do medytacji, ułatwiają wejście w kontakt z siłami wyższymi, pomagają w usuwaniu wielu dolegliwości fizycznych i psychicznych.

Do wyrobu kadzideł autorka używa kamieni szlachetnych, ziół, żywic, na przykład bursztynu, a także korzeni, owoców i kwiatów. W pracy łączy wiedzę o kamieniach, naturalnych żywicach i ziołach z wiedzą astrologiczną, numerologiczną, weddyjską, z alchemią oraz ze starymi przekazami, związanymi z oczyszczającym działaniem ognia i powietrza.

Kadzidło dla Barana

Skład: Bazylia, Cedr, Chmiel, Głóg, Hyzop, Len, Pokrzywa, Sosna, Tytoń, Kadzidłowiec

Działanie: czakra podstawy (1-sza):
Pobudza do działania, stymuluje, daje równowagę wewnętrzną.
Pomaga w nowych przedsięwzięciach, przyśpiesza rozwiązanie przedawnionych spraw. Zwiększa poczucie własnej wartości, pomocne przy osłabieniu i problemach z własną seksualnością.
Oczyszcza pomieszczenia z negatywnej energii.

Do palenia tych kadzideł niezbędny jest węgiel drzewny, np. węgiel trybularzowy

  • Komentarz: Naturalne kadzidło w postaci suszu

Opinie naszych Klientów

Powiedz co myślisz o tym produkcie - dodaj swoją opinię

Ostatnio oglądane